Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a pontos neve annak a régi...

Mi a pontos neve annak a régi klasszikus Nintendo konzolnak, amivel pl. Magyarországon oly sokan játszottak, fekete volt és sárga kazettás játékokat kellett beletenni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, valamiféle NES lehet, de hiába keresgéltem eddig, nem találtam meg a választ a saját kérdésemre, ha a NES-ekre rákeresek, teljesen más kinézetű gépeket dob ki a Google.
2011. szept. 6. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a Nintendo64 lehet az?

[link]

2011. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy SNES (super nintendo). Vagy esetleg beszélhetsz még Atari 2600-ról, esetleg Atari 5200-ről. Vagy valami noname piaci cuccról, annak voltak még sárga kazettái.
2011. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GameBoy (Pocket)
2011. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sega megadrive, Nintendo Game cube?
2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is keresgettem közben, és nagy nehezen rátaláltam. Terminator 2 vagy más néven Ending-Man BS-500 AS. [link] Amúgy kösz a válaszokat!
2011. szept. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!