Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gran Turismo 5 vagy Forza 4?...

Gran Turismo 5 vagy Forza 4? Melyik a szebb, jobb?

Figyelt kérdés
Mindkettő más konzolra van kiadva :/:/
2011. szept. 12. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
gt5!
2011. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A forza 4 még nem jött ki, úgy azért nehéz választ adni. Egyébként meg szerintem ez tök értelmetlen kérdés, hisz akinek ps3-a van, az gt5-tel játszik, akinek meg box, az forzával.
2011. szept. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a GT5-öt választanám.
2011. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz egy honap mulva ertelmetlen a kerdes mivel nekem pl mindket konzol megvan. De viszont amig nem jatszok a forza 4-l addig nem adok valaszt. Maradjunk annyiban hogy a Forza 3-hoz kepest tobbet kell fejlodnie a grafikanak mint a Forza 2 es 3 kozott, mivel a GT5 tenyleg egy sokkal szebb jatek. Ettol fuggetlenul en sokkal szivesebben forza-zok mivel jobb a palyavalasztek, az autovalasztek (kevesebb auto jobban kivalasztva), es a multiplayer is.
2011. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ti tiszta nyomorékok vagytok... forza lett a legjobb, minden gamer oldal azt írta hogy a gt5 mind grafban és játékmenetben eltörpül a forza mellett
2012. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tévedsz! a gt5 sokkal realisztikusabb!
2012. jún. 4. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
MI az ördög fasszáért kérded, hogyha úgyis azt veszed meg? FORZA FORZA!!!
2013. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!