Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Oblivionban ha ellenség...

Az Oblivionban ha ellenség van a közelben akkor nem megengedett a gyorsutazás, de nekem valamilyen hiba folytán mindig úgy érzékeli, hogy ellenség van a közelben, még akkor is, mikor nincs, pl. ha városban vagyok. Van ez ellen valami "gyógymód"?

Figyelt kérdés
Ez nagyon zavaró mikor egy városból szeretnék egy nagyon távoli városba utazni. Azt hallottam, bizonyos patchekkel lehet a játék hibáin javítani. Tudna rajtam segíteni valaki? Előre is köszi.
2009. ápr. 25. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan küldetésed van, ami nem engedi a gyorsutazást. Asszem nekem is volt egy ilyen. Olvasd át a küldetéseidet.
2009. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az a gond, hogy már megcsináltam egy küldetést, meg kellett szerezni valamit a mágusoknak (egyetemi feladat), és mikor kifele jöttem abból a helyről ahol voltam sok sok szellem meg egyéb szörny állt az utamba, és nem volt kedvem velük szenvedni, ezért egyszerűen láthatatlan lettem és elsétáltam mellettük:D aztán mikor kiléptem az ajtón elmentem egy olyan helyre ahol nem láttam ellenséget, és onnan próbáltam gyorsutazni, de azt írta ki, ellenség van a közelben. Ezt még vagy 5x eljátszottam, aztán beleuntam és hazagyalogoltam a városba. De ott észrevettem, hogy még mindig az a zene szól, ami ellenség támadásánál szokott, és onnan sem tudtam sehova utazni:S
2009. ápr. 25. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A küldetés az, hogy öld meg mindet. Teljesítsd, különben nem lesz vége ennek. Menj vissza, és öldd meg az összes szörnyet! 1. voltam.
2009. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2009. ápr. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!