Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kevés időm van, milyen pc...

Kevés időm van, milyen pc játékot ajánlanátok ha elsősorban kaland, akció játékok érdekelnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted hogy kevés időd van?Játszani?


Amit én mindenképp ajánlani tudok az a MassEffect 1-2.

Ez egy sci-fi Akcio RPG.Nagyon izgalmas,érdekes legalábbis számomra.De igazán élvezni úgy lehet ha tudsz angolul és érted a történetet,párbeszédeket.


Az RPG mivolta ellenére nagyon pörgős,akció dús főleg a 2. rész,szóval ha alapvetően nem szereted az RPG-ket akkor is ajánlom hogy próbáld ki.Én sem kedvelem igazán de a Mass Effect még engem is megfogott.


Másik akció játék ami még nagyon tetszett nekem a Velvet Assasin.Hasonló a Splinter Cell-hez,de valóságon alapul A játék menet nem túl pörgős,lopakodni,bujkálni,kémkedni kell hangtalanul ölni ha kell nagyon hangulatos.


Splinter Cell-ből csak az első rész jött be nekem az újabb részek már nem annyira kötöttek le,ezért én az első részt ajánlom ha még nem próbáltad.


Ami még szintén tetszett a Dead Space.Akcio Horror játék.Nagyon hangulatos,jó ideje a Dead Space volt az első amin tényleg besz@artam:)a 2-vel még nem játszottam állítólag az még hangulatosabb.


Kaland játékból én csak egyet ismerek a Tomb Raider-t.

Abból a Tomb Raider Legend nagyon tetszett azt feltétlen próbáld ki ha még nem próbáltad.

2011. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akaneHUN válasza:
egyértelmű dark messiah m&m
2013. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!