Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft eredeti...

World of Warcraft eredeti szerver játék kód?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég elkezdtem játszani a WoW-al eredeti szerveren és még trial accountal játszok szóval nem vettem meg a játékot. De azt olvastam, hogy havonta fizetni kell, ha ez igaz akkor a fizetést, hogy tudom meg tenni? csak úgy, hogy bemegyek a boltba és ott veszem meg a játék kódot vagy online is lehet venni? előre is köszi a válaszokat!
2011. okt. 23. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Vehetsz a boltban is, meg fizethetsz online is bankkártyával.

Viszont azt gondolom tudod hogy ez esetben nem elég csak a játékidőt megvenni hanem az alapjátékot+a kiegészítőket is ha a legújabb tartalmakkal is akarsz játszani.

2011. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

vagy menj tortre, igaz ott sok az idiota, meg bugok

megeri neked kidobni annyi penzt a semmiert?

2011. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkáb költsön havonta 3ezret erre, minthogy dohányozzon vagy alkoholizáljon. még mindig olcsóbban kijön vele. mellesleg ha megveszed az alapot, egyből kapod a bc-t is, + még 1 hónap játékidőt. utána szarakodhatsz bcvel, de érdemes megvenni a lichkinget meg a cataclysmet, meg játékidőt, mert kieggel nem kapsz + időt.
2011. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Guth ***** válasza:
Vedd meg az alapjátékot plussza kiegeket, az azokban található kódokat írd be a blizzard honlapján, hogy igazold hogy megvetted a játékot, ekkor kapsz 30 nap ingyen játékidőt. ha ez lejárt a blizzard store-ban tudsz venni online játékidőt (30,90 és 180 naposakat) amit bankkártyáról kell fizetni és az email címedre kapod meg amit megadtál neki. :)
2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Petyavv válasza:
Én online fizetek. A boltban csak 60-napos kártyát találni.De online 12,99 EURO-ba kerül 1 hónap,szval nem olyan drága és ÁFA mentes. JÓ JÁTÉKOT!
2011. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ezt a helyet tom ajánlani ha játékidőt vásárolsz: [link]

én még nem vettem tőlük, és senkit nem ismerek aki vett volna tőlük, ezért mondtam nekik hogy sajnos bizalmatlan vagyok velük szemben és azt mondták, hogy egy facebookos jelölés után odaadják a játékidőt és utána kell csak fizetni.


amint feljön a csávó skypra veszek tőlük 1 hónapot. ez a legolcsóbb hely.

2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előzővagyok


ja és ha jól nyomod játékon belül akkor havi 12 ezer aranyért (ha jól emlékszem) is adnak játékidőt. és akkor nem kell kifizetni :)

2011. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!