Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó játékot...

Ajánlanátok valami jó játékot pc-re?

Figyelt kérdés
Valami olyasmi kellene amiben csak megyek előre és darálok mint a szemét... tetszett a painkiller, serious sam 1-2, doom 3, manhunt, legacy of kain sorozat... az a lényeg hogy pc-n tudjam tolni.
2011. okt. 23. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Arma2------ Baromierős gép kell neki gtx260-al is csak közepes grafon megy hard-on akad
2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arma2? hát nem az a hentelős játék.

Főleg, hogy Szimuláció, Stratégia, Akció, kategóriában van.

de egy próbát megér márcsak azért mert ingyenesé tette a kiadó.

de nekem még egyszer sem sikerült az arma2-ben a doom-hoz hasonló módon irtani az ellenséget.

Oda taktikai gondolkodás kell, kihasználni az adott környezet adottságait.


Itt egy pár hentelős játék:

"john woo stronghold"

"max payne" 1-2-3

"just cause 2"

"left 4 dead 1-2"

"PAYDAY The Heist"


Érdemes beszerezni az új serious sam 1 és 1/2HD-t, mert akkor olcsóbban lehet hozzájutni a most megjelenő "Serious Sam 3 BFE"-hez

2011. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. bocs félre olvastam a kérdést.. :D azt hittem olyan játékot keres ami nem olyan hogy megy előre és darál.. :D
2011. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!