Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez a hiba a Minecraf...

Miért van ez a hiba a Minecraft-ban?

Figyelt kérdés
Felraktam a ModLoadert kitöröltem a META-INF-t (úgy telepítettem ahogy kell) és amikor elindítom mégis fekete képernyőt kapok. Miért lehet ez?
2011. okt. 23. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez nekem is így van,én inkább letöröltem egészet és ujraraktam,de nekem is kéne az a ModLoader !!!!
2011. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:S
2011. okt. 26. 20:39
 3/17 anonim válasza:
100%
nem tettél fel másik modot is? Hátha nem kompatibilisek
2012. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
vagy a mod verziója nem ugyan az mint a minecrafté
2012. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
F5 vagy ha nem az a baja hogy megnyomtad és azért csak a csávód fejét látod akk nem tudom mit kől scinálni
2012. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
*CSinlálni
2012. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
*csinÁLNI bocsi
2012. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
hát én nem tudom. nekem még telepíteni se sikerült a modloadert úgyhogy segíteni nem tok :S
2013. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Fel kell rakni a JAVA-t, meg a videókártya drivert!
2013. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
75%

Én alaposan kitapasztaltam mindent anno, szóval ezek a tippjeim:

- NeWinRart vag 7z-t használjatok, mert archivumbol archivumba nem ir felul. itt egy nagyon jo sajat megoldás: TotalCommanderben átnevezitek a minecraft.jar-t minecraft.zip re, és a TotalCommanderen belül pakoljátok egyikbol a masikba át. ha megkérdezi, hogy fölülírjon-e dolgokat, akkor Igen mindet, ha nem is kérdezi akkor gáz van, mert a Modloadernek az a lényege, hogy az alap Minecraftot átírja

- Elôbb töröld a META-INF-et aztán rakd be a dolgokat, gyakorlatilag rz tök mindegy de én így szoktam

- Mindig rakj be minimum egy modot, csak simán Modloaderrel ne probalkozz (igazabol ez is tökmindegy)

- nézzétek át a cuccost mielõtt bemásoljátok, mindig annak a mappának a TARTALMA(nem a mappa kell) amelyik tartalmazza a mod_xy.class filet, és a többi java class-t. Ha van benne egy Readme.txt vagy egy changelog.txt (vagy doc,rtf,abw,odt,pdf,ppt,xls,ods stb.) az értelem szerüen nem kell

- Mindig nézzétek meg, hogy Jó minecraft verzióhoz szedtétek-e le a cuccot, és nem kell-e kiegészítés képp a MinecraftForge vagy a ModloaderMP, esetleg a turbo-model-tighty, vagy esetleg az AudioMod

- Hagyjatok elég idõt a minecraft nak, elõfordulhat akár, hogy 3-6 percre is megakad fekete képpel. de 10 percnél tovább biztos nem, figyeljük a CPU használatát, ha gyanúsan alacsony, akkor valószínüleg lefagyott.


Remélem tudtam segíteni.

2013. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!