Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty modern warfare 2...

Call of duty modern warfare 2 játékkal játszok xbox 360 on de nem tudom sehogy se beállítani azt hogy ha a fölfelét nyomom akkor ne lefelé nézzen és ha a lefelét ne fölfelé nézzen options ot már néztem. (? )

Figyelt kérdés
options ba már átvizsgáltam mindent amugy ezt be lehet egyáltalán állítani amit az előbb írtam ? xd
2011. okt. 25. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,akkor amikor van az 1. misszió (a gyakorló) és kérdi hogy átakarok vmit állítani ,és én azt nyomtam hogy igen .Akkor lett ilyen.De hogy hogy állítottam vissza arra már nem emlékszem :D
2011. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
be leht, options/look/ valami invert dolgot keress és tedd no-ra
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a kiképzésen mész akkor megkérdi hogy fordított egérhasználat igen vagy nem te meg rámész hogy nem és kész!
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!