Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kerlek irjatok olyan lovas PC...

Greenpeace kérdése:

Kerlek irjatok olyan lovas PC jatekokat amelynek jo a grafikaja pl. My horse and me?! Es kerlek linkejetek ahol letolthetem! Nagyon megkoszononnem!

Figyelt kérdés
:)
2011. okt. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Imagine Champion Rider, nagyon jó, szép a grafikája, lehet barangolni erdőben és hegyekben, lehet vadlovakat szelídíteni és tenyészteni is :)


Sajnos linket nem tudok adni, de keress rá youtube-on, és ha tetszik, vedd meg :D

2013. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 linivivi válasza:

az imagine champion rider játékot én kb 2 éve keresem de se letölteni nem lehet,sem megvenni sehol

amúgy én szerintem az a játék a világ 2.legjobb játéka mert az 1. természetesen a the sims

2013. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 linivivi válasza:

van egy nagyon jó lovas játék a neve:Nagy lovas varázs tiszta magyar,

arról szól hogy küldetéseket kell csinálj a lovaddal,lovaiddal és pénzt kell keress mert elhanyagolt lovakat kell örökbefogadj,meg versenyek is vannak egyszerűen fantasztikus egy játék és a grafikája is nagyon jó,én a media markt-ban vedtem

2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NDorika válasza:
Igen,az Imagine Champion Rider, nekem meg van ,de már nem tudom honnan töltöttem le, de ha megtalálom magát az ISO szólok
2013. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia szerintem a Star Stable nagyon jó játék .....

[link]

Ha van facebookod akkor itt az oldaluk is .....minden szerdán frissítés van ilyenkor be tesznek valami új dolgot

facebook link : [link]


Játék link : [link]


remélem tudtam segíteni

2015. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!