Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jobb lett a...

Szerintetek jobb lett a Battlefield 3, mint a BF: Bad Company 2?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

A Bad Company 2-vel iszonyú sokat játszottam, nagyon imádom.

Most lecseréltem a BF3-ra.

Első pillantásra nem igazán tetszett, de ahogy haladok a kampányban kezd megtetszeni.

A multit még nem próbáltam, majd ha végeztem a single playerrel. :)

Ami viszont szerintem határozottan gyengébb az a fegyverek hangja, a régi jókis dörrenés helyett gyenge piff-puff csak...

2011. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha a kampány tetszik, a multiplayertől eldobod az agyad. :D

(Amúgy az egyjátékos módot miért hívják kampánynak??)

2011. okt. 29. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert az a Single Player Champaign
2011. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az egyjátékos kampány mi angolul, csak azt nem, hogy miért így hívják.
2011. okt. 30. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom hogy miért de a bad company 2 nekem eddig jobban tetszik - ott valahogy a multit telibe találták
2011. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eleinte én is így gondoltam, de aztán jobban belemerülve a BF3 multiba, rájöttem hogy azért az se annyira gyér. Attól függetlenül a BF:BC2 multiplayert még mindig felülmúlhatatlannak tartom.
2011. okt. 31. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy a hangok hiányoznak főleg.

A fegyverek hangjai sokkal gyengébbek, amitől valóban valósághűbb, de a hangulatból csak elvesz.

A kiáltások meg totál hiányoznak, BC2-ben folyamatos kiabálások: "eltaláltak", "segítség", ezek emelték a hangulatot, itt amikor mondja, hogy "The enemy has set the charge" hát komolyan elalszom rajta, míg a BC2-ben ezt is üvöltötte rohant is az ember hatástalanítani. :)

2011. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én erre nem figyeltem fel, de így hogy mondod... És amúgy szerintem a kampány is hangulatosabb a BC2-ben.
2011. okt. 31. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Najó, most játszottam vele egy egész jót, szóval nem reménytelen a dolog, csak szerintem túl nagy volt a reklám hozzá, az év játéka, a legjobb multiplayer, ilyen élethű, olyan tyűdeszupercsilivili, aztán azért akkorát nem durrant.

(Persze ez mind mind csak BC2 után. Aki mondjuk Modern Warfare-ről tér át, annak ez maga lehet a csoda. :D)

Ettől függetlenül jó játék lesz ez.

2011. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Amikor azt mondja, hogy "The enemy has set the charge" hát komolyan elalszom rajta"

Azt meg, hogy "The objective has been neutralized" úgy mondja, mint hogyha ő aludna el mindjárt.

2011. nov. 2. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!