Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS2, PS3, PSP, Xbox 360,...

PS2, PS3, PSP, Xbox 360, -szerintetek melyik ezek közül a legjobb konzol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
xbox360 szerintem, ha az ár, teljesítmény és kényelem szempontokat veszem figyelembe.
2011. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XBOX360
2011. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen konzolok kozul nekem csak xbox360m es ps3m van. PS2 regen volt. Hogy oszinte legyek nehez erre a kerdesre valaszolni mivel ez attol fugg hogy neked mi a fontos.


A Ps3-n sokkal erosebb az exkluziv jatekfelhozatal (listat most nem irok mert aki utana nezett az pontosan tudja).


Az xboxon van viszont a forza 3-4 (messze a legjobb autos jatek, sokkal jobb mint a gt5 a hianyosagaival egyutt is) a gears trilogia (mely szinten szemelyese kedvenc), es a legjobb letoltheto jatek (Shadow Complex). A Halo es az Alan Wake szerintem tulertekelt es gyenge. Azonban az xboxon erosebb a multi, mely azert sokat szamit.


A kontrollernel sokan az xbox kontrollerjet tartjak jobbnak azonban en csak reszben ertek egyet. Az xboxnak jobb a right-left triggerje, a facebuttonok tovabba nagyobb ami miatt jobban kezre all valamivel; mig a playstation kontrollerje konnyebb es sokkal precizebb a joystickja.


Szamomra a ps3 egy kicsivel jobb mint az xbox, mivel nekem a jatekfelhozatal a legfontosabb.

2011. nov. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mind kiváló gépek. Attól függ, neked mi a fontos.


PS2- Már nem mai technológia, de túlzás lenne elavultnak nevezni. Rengeteg kiváló játék van rá, a mai napig keresett konzol.


PS3- A Sony nagyágyúja, egyre bővülő játékfelhozatallal. Teljesítmény szempontjából a legerősebb. Én őt ajánlanám.


PSP- Sokan "hordozható PS2"-nek nevezik, de rengeteg egyéb plusz szolgáltatása is van.


X360- A Microsoft versenyzője, teljesítményben a PS2 és a PS3 között. Szintén sok játékkal és viszonylag megbízható elektronikával, de a legtöbb X tulaj szerint a kontrollere nagyon rossz, hosszútávon kényelmetlen a PS-tesókéhoz mérve, illetve nincs rá Gran Turismo (nekem speciel a GT jobban bejött, mint A Forza, de lassan már mindkettő a tökéletesség határait súrolja, szóval ízlés dolga.).

2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, a ps3 fanboy megerkezett. En is a ps3-ra szavazok (mint leirtam jobb exkluziv jatekok miatt), de amit leirsz az baromsag. Az xbox controllerje osszesegeben jobb a joystickot leszamitva (az xbox tulajdonosok altalaban preferaljak). Az xbox teljesetmenyben nem a ps2 es a ps3 kozott van hanem a ps3tol talan egy ici picit gyengebb (a jatekokon nem nagyon latszik egy ket kivetelt leszamitva) de a ps2hoz nem hasonlitanam (mely ugye egy gyengebb konzol mint az eredeti xbox). A GT5 meg csak annak tetszik jobban mint a forza 4 akinek nincs meg mind ket jateka. Amiota megvan a forza 4 azota a gt5-t be se kapcsoltam. Elotte meg a forza 3-t es a gt5-t kb 60-40 aranyban jatszottam. A Gt5 meg messze van a tokeletestol: pl gyenge utkozes es tores model, idiota MI, stb...
2011. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4/5-tel.Az xbox controllere tényleg nem a legjobb(pl.GTA-hoz kimondottan kényelmetlen)főleg,ha előtte már használtál PS padot.De vannak exkluzív játékok xboxra is,amik ps3-ra nem.A Forza tetszett,de nekem úgy tünt,leginkább a látványra van kiélezve.A GT5 szerintem sokkal jobb,a hibáival is,tartalmasabb,de tényleg ízlések és pofonok kategória.Nem 1 játék alapján kell dönteni.
2011. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
PS3
2011. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:38.


A joystickon kivul mondd mar el nekem mi kenyelmetlenebb az xbox controlleren. Most jatszottam pont mint ket gepeken, es en egyszeruen nem latom. Sot amennyivel jobb a ps3 joystickja annyival rosszabb a r2-l2 gombja.


Az hogy a Forza 4-l meg nem jatszottal az meg a kommenteden latszik. A GT5 valtozatosabb kornyezettel rendelkezik, de az hogy tartalmasabb azt nem mondanam. Alapbol a forza 4ben (a 3ban is) sokkal tobb lehetoseg van a karrierben mint a Gt5ben (pedig hidd el szinte az osszes seasonal eventet megcsinaltam). Akkor amint kifogytal a 3 rovid rally bajnoksagbol (melyeket ha ujra csinalsz akkor mar penzt se kapsz), a gokartbol, a folosleges nascarbol, es a marha egyszeru licance tesztekbol (igen megvan az osszes arany) akkor mar csak egyszeru es unalmas versenyek maradnak hatra melyek tobbseget siman megnyered (A Formula GT kivetelevel melyet bevallom oszinten csak ugy tudtam megnyerni hogy automatara valtottam a sebessegvaltast es csuszast meg kikapcsoltam, az endurance racekbol meg csak 4-t csinaltam meg). Ezzel szemben a forza 4 sokkal tartalmasabb jatekot kinal: Alapbol ott vannak montain race-k melyekben autok kozott szlamozva kell behozni egy rivalist, a top gear challengek, rendes szlamozoas (mely tartalmasabb es izgalmasabb mint a gt5 3-4 szlalom tesztje), multi class race mely a palyan egyszere tobb versenyt enged meg es a gyorsabb autok nem csak egymas ellen kuzdenek hanem kozben a lasabb autokat is el kell kerulniuk, a rival mod melyben online szellem autok ellen versenyzel, stb.


Ezen felul, a forza 4 minosegileg sokkal kiegyensulyozottabb. Pl nincsenek benne box utca glitchek (aki jatszotta Laguna Seca endurance-t a GT5ben az pontosan tudja mirol beszelek). Az autok osszesegeben sokkal szebben vannak kidolgozva (igen a premium autok nagyon szepek, de a maradek 800-rol ezt mar nehez elmondani). Jobb az auto valasztek, pedig kevesebb az auto. Miert? Mert nincs 60 Skyline, 30 Miata, es az autok 2/3-a nem japan. Helyette van kb 540 auto (kiegeszitokkel kb 590 lesz ha minden igaz), mely szepen 1/3 azsiai, 1/3 europai, 1/3 amerikai. Semmilyen nagy klasszikus nem hianyzik, raadasul a kulonbozo korszakok is sokkal okosabban vannak lefedve. Pl kb 60 auto van 2009 utanrol, mig a GT5-ben kb 10-15.


Tehat nem, ez nem izles dolga. Aki mindkettot megszallottan jatszotta (marpedig en a GT5-ben is tobb mint 20000km-t beleraktam), hidd el a Forza 4-t valasztja. Ebbol kifolyolag autos jatekok szempontjabol az xbox a jobb konzol.


Barmi mas szempontbol (talan az online kivetelevel) pedig a PS3.

2011. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az iraskepemert meg bocsanat, de ebben a kis dobozban nehez atolvasni es javitani.
2011. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!