Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltök egy játékot de...

Ha letöltök egy játékot de van serial kódom akkor is WAREZ-nak számít?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha nincs róla számlád, hogy kifizetted az árát.
2011. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.

Ha letöltesz egy játékot és van hozzá serial kódod akk szerencséd van. Ha nincs, akkor keress. Nem tudom mit akarsz a warezzel.

2011. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ha a szoftvert nézzük, akkor igen, mert nem fizettél érte. De ha gyakorlatiasabban nézzük, akkor a serial kódot veszi meg az ember, nem a dvd-t, amikor játékot vesz. Szerintem amúgy wareznek számít, bár a jobbik fajtából, ha van ilyen :)
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoftvereknél valójában nem magát a programot veszed meg, hanem a jogot, hogy használd.

Rengeteg programból van olyan, hogy neten fizetsz, kapsz egy kódot, aztán letöltheted a programot (pl vírusírtóknál gyakori).

De pl XBOX Live rendszeren is vannak letölthető játékok, egyszer kifizeted, megveszed, onnantól kezdve akármikor letöltheted a felhasználói neveddel.

2011. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha te vetted a seriel kódot, nem warez. de ha a neten találtál egy tört kódot akkor az.
2011. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!