Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem 1 játékot és...

Bodo10 kérdése:

Letöltöttem 1 játékot és vlc-media fájlt dobott ki és vlc médiával játtékot hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
köszi:))))
2011. nov. 4. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan mit töltöttél le. Írd le légyszíves a file nevét kiterjesztéssel.


Köszönöm szépen!

2011. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én tudom mi a baj és ez kell neked ***** jó játékot neked

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Estreme Trucker 2-őt töltöttem le és ha bemegyek 1narancssárgabólya2 fehér csíkkal azaz(vlcmedia) és anyi van ki irva hogy Vlcmedia file (.bin) Mb:736.. kb ennyi ha tudtok segítsetek légyszíves

:D

2011. nov. 5. 00:59
 4/10 anonim ***** válasza:

csacsa88 válasza korrekt amennyiben a linkelt cuccal fel lehet írni .bin képeket.


A kérdezőnek. A file amit letöltöttél egy image file. Fogd fel úgy, hogy DVD/CD tartalma egyetlen hatalmas fileba van belerakva, mint mondjuk egy zip-pelt cuccba ( picit sántít a hasonlat tudom ).


Ami neked kell, hogy telepítsd - az első körben egy daemon tools:

[link]

2011. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az van meg amit te írtál az az Ultra Iso az is van csak nem tudom hova telepítette mert felrktam :D
2011. nov. 5. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
ProgramFiles/UltraISO
2011. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
09:14 kösz amit mondtál egy benn aszomban egy valamibe kijavíthatatlanak azt a filet nem fogja a daemon tools ingyenes verziója nem fogja ki nyitni csak a fizetős
2011. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a "free" verziója van meg és gond nélkül tud kezelni BINt. Általában csatolnak egy .CUE kiterjesztésű cuccot is a .BIN mellé és azt kell megetetni a daemon tools-szal. Ha nincs akkor válaszd a "all files" opciót nyitásnál és úgy "etesd" meg vele a .BIN file-t.
2011. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen deamon tools
2012. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem a .Cue filenál azt írja hogy parancssori hiba
2015. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!