Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez Counter Strike...

Miért van ez Counter Strike Source-ban?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 1.6-ban nem rossz-elég jó játékos vagyok és könnyen fejbe lövöm az ellenfeleket. Sourceban hiába lövök úgy mint 1.6-ban csomószor be sem adja pedig biztosan fejre lövök. Én meg szinte állandóan fejest kapok, még azok is fejbelőnek sokszor akiknek látszik a játékstilusán,hogy eléggé kezdők még. Nagyon sokkal gyakoribbak a fejesek Sourcban még a legbénábbak is csomó fejest lőnek és olyan érzésem van mintha Sourceban nem is kéne olyan pontosan fejre lőni mint 1.6ban és akkor is beadja a fejest. szóval most vagy én vagyok xar vagy a Source játékélmény szempontjából, mert a grafikája az nagyszerű az tény és való. nekem a Source az inkább ilyen szerencse alapú játéknak tűnik nem úgy mint az 1.6 mert szerintem az a tudáson és taktikán alapul.. Ki hogy van ezzel?
2011. nov. 10. 16:28
 1/1 barnixxx ***** válasza:
Ha a source-n szeron játszol vigyázz sok a hacker!!!
2011. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!