Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinect xbox 360-hoz milyen...

Kinect xbox 360-hoz milyen tartozékok vannak? És adatok? (memória stb. ) Milyen játékokat ismertek hozzá? Naruto van kinect-hez?

Figyelt kérdés
Mert kerestem csak nem talátam sehol. Előre is köszi.
2011. nov. 22. 06:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Olvastam más kérdéseket és írják ,hogy van mellé sima xbox-juk is. Az is kéne? Bocs ha hülyeségeket kérdezek csak a számítógépen kívül nem játszottam még ilyenekkel.
2011. nov. 22. 06:49
 2/5 anonim ***** válasza:

És mit olvasgatsz mégis, bucimaci magazint?

Neten mindent meg lehet találni páldául a wikipedián, de itt is a kérdések között.

2011. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy xbox 360 még nem árt mellé, lévén arra kötöd rá. A kinect csak egy kamera, önmagában semmit sem ér. Olyan mintha lenne egy monitorod, csak épp pc-d nem lenne hozzá. Naruto nincs. A többire tényleg ott a google és a wikipedia.
2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm. Az elsőére pedig úgy teszek mint ha meg sem történne., mert ilyen emberekkek nem vitatkozok. Am azért van ez az oldal,hogy kérdezzünk, nem azért ,hogy másokba belekössünk. Am csak 12-vagyok úgy szóljanak be.-.-
2011. nov. 23. 06:31
 5/5 anonim válasza:
FIFA 12 van kinecthez??
2011. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!