Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Final Fantasy XIII még...

A Final Fantasy XIII még mindig nem elérhető PC-n?

Figyelt kérdés

Kerestem több oldalon is, néhányon írták, hogy lesz, tök örültem, utána meg kijavították, hogy csak félreértettek valamit. Néztem itt néhány kérdést, de azokat még régebben tették fel. Most sem lehet megoldani, hogy ne csak PS vagy xbox-on legyen? Őszintén szólva azokhoz nem igazán értek, gépen szoktam inkább játszani, és nincs is mivel a másik kettőt, szóval... nem megoldható valamilyen programmal vagy valami?:(

A VIII-at letöltöttem PC-re, de nem működik (elvileg xp-n jó, de windows 7-en nem működik, nekem meg az van-.-).



2012. jan. 6. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem is lesz PC-re, mint valószínűleg a Square Enix játékok 99,9%-a.


PS/X emulátor meg nem létezik, ha létezik, akkor nagyon alapszintű és nem lesz valami jó a játékélmény.

Körülbelül 10-15 év múlva lesz olyan emulátor, ami már talán elviselhetően működik majd.


Amúgy nem veszítesz sokat, nem sikerült valami jóra.

2012. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Többen is írták, hogy ez a sorozat egyik leggyengébb láncszeme. Majd csak lesz valahogy :/ Csak hát jó lett volna...
2012. jan. 6. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:

XIII-2 is hasonló cipőben jár.

A kritikusok imádták (mint az 1-et is), de a közönség már kevésbé volt ilyen lelkes érte, szóval azzal sem hagysz ki valami sokat.

2012. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, én most játszok vele, de szerintem nagyon jóra sikeredett. Igaz, a harc meg a futkározás unalmas, de a történet miatt jó, mert van mit követni, de közepes szintű nyelvtudás szükséges hozzá..
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még így is jó a sztori, de ha játszottál régi FF-ekkel, akkor egyértelműen látszódik a minőség romlása.
2012. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, nem, ez az első FF, amivel gameltem idáig.
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor azért tetszik neked.

A régi FF-ekkel összehasonlíthatatlan.

2012. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi volt bennük annyira egyedi? Mert a harcrendszer az más állítólag.
2012. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet összefoglalni.

Olyan, mintha egy ember kérdezné mivel másabb a Cod, mint a BF.

Ha játszottál vele tudod, hogy teljesen más, összehasonlíthatatlan, viszont ha nem, akkor csak annyi, hogy lövöldözős-lövöldözős.

2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hangulatban más akkor. Mind1, az a lényeg, hogy nekem bejön a mostani.. :D
2012. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!