Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek Rayman 3-hoz hasonló...

Titkos Név kérdése:

Ismertek Rayman 3-hoz hasonló játékot?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a kitalált figura, csak az a gond hogy már minden "játékát" kijátszottam :D :D tehát tudnátok valami ilyesmi játékot?? Köxi, a válaszokat előre :)
2012. febr. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Crash bandicoot 1, 2, 3 :D a többi része már nagyon gáz, de az első három nekem még anno hihetetlen élményt nyújtott :) Az is hasonló mászkálós ugrálós játék. Egyébként ps1-re jelentek meg, de pc-n emulátor programmal tökéletesen futnak.
2012. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetlen hátránya, hogy észrevehető rajta hogy egy kicsit régebbi évjárat
2012. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Chrash Bandicoot 1, 2 és Rayman 1 megvan ps1-en. Nagyon szórakoztató jatékok ezek, de nekem a Rayman 1 jobban tetszik, csakmár úgy ötször végigvittem. Úgy tűnik megkéne szereznem Rayman 2-őt ps1-re :) :) Amúgy a Chrash Bandicoot harmadik részétől mért rossz? :o :D :D
2012. febr. 5. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én találkoztam egy olyan résszel utána hogy Crash Bash, ez abban kimerült hogy minden egyes szereplőt választhattál(első 3 rész főellenségeit is) és különböző minijátékokban kellett versenyezni a többivel, pl olyanokban hogy ugrabugrálóverseny közben egymás dobálása, stb... förtelmes!

Utána volt egy rész amivel játszottam, abban autóversenyezni kellett, ideig óráig szórakoztató, de természetesen a crash hangulatot egy az egyben elfelejtheted abban is... Utána játszottam egy psp-s résszel, annak a fele rendes játék volt, a másikfele autóverseny. Erősen középszerű volt minden szempontból, és miért kell erőltetni az autóversenyt? Utána haveromnál játszottam xbox360-on egy részével(nemtudom a címét) az egy szórakoztató játék volt, de a szereplőkön kívül nemnagyon hasonlított elődjeire. Nem akartam regényt írni, de összefoglalni sem tudtam jobban :D


Esetleg az alice madness returns-t tudom neked ajánlíni, alíz csodaországban - platformjáték verzió. Persze csak akkor, ha nem zavar, hogy nagyon-nagyon beteg játék. Aranyos ugrabugrálós platformjáték, egy adag elmebeteg szereplővel, és egy kevés brutalitás is megtalálható benne. Én jól szórakoztam vele, csak néha egy "aztaqrva" felkiáltást kísérő jóízű nevetéssel is gazdagabb lettem, ami nem a játék humorából fakad.


Egyébként megjelent a Rayman Origins, visszatértek a 2D-s megjelenítéshez a retro miatt, és egy rakás hihetetlen ötletes elemet pakoltak bele :) Szótakoztató.

2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz hogy elkezdem a Rayman Origins-t vagy újra kezdem a Rayman 3-at xD kösz a válaszokat :DD
2012. febr. 5. 14:03
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem például nagyon bejött a Conker's bad fur day próbáld ki nagyon jó poénok vannak benne és kb olyan mint a rayman csak le kell szedni hozzá egy nintendo64 emulátort és már tolhatod is :)
2013. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!