Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AION-nal szeretnék játszani,...

AION-nal szeretnék játszani, eddig tudtam is, de most ha el akarom indítani azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, kiírt az orvos és nagyon nem tudok mit kezdeni magammal xD Gondoltam játszom picit és az arcomba tolta ezt a hibaüzenetet. Őszintén, én az ilyenhez nem értek, exem telepítette fel és működött. Tippek?

Köszönöm a válaszokat!

L/19


2012. febr. 7. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

bocs, en infinite-n jatszottam, ott sokkal egyszerubb minden

leszedtem a gamez inditot, nekem is kiirta ugyanazt

de kaptam ra megoldast, megnyitod az aion/gamez mappat, onnan meg az Updater.exe Gamezaion.exe es Icon.ico fajlokat masold be a jatek mappajaba, a bin32 -oben levo d3d8thk.dll -t masold a jatekban levo bin32-be

nekem igy elindult

2012. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy, köszönöm!

De így se indul, ugyan ez a baja.

írom mit míveltem.

C/Programfájlok (x86)/Ncsoft/Aion Innen másoltam át a gamezAion.exe-t, az Icon.ico-t és az updater.exe-t a C/Programfájlok (x86)/Ncsoft/AionEUba. azt az előző útról a 32.binből a d3d8thk.dll-t átmásoltam szintén az AionEU mappában található 32.ben-be. sámmi...

2012. febr. 8. 13:07
 13/16 A kérdező kommentje:

*32bin.

elírtam..

2012. febr. 8. 13:08
 14/16 A kérdező kommentje:
Őő.. az asztalon lévő launcherrel kéne, hogy induljon? mert csodák csodájára a mappában lévő GamezAion.exe-vel ELINDUL!!! :D Ha ez így jó, kérek egy e-mail elérhetőséget és ha neked az hálaképp megfelel (művészetibe járok, így rajzolok) egy pasztelkréta rajzzal köszönném meg kedvességed ^^;
2012. febr. 8. 13:10
 15/16 anonim ***** válasza:

igen, a jatekot a gamezaion-al kell elinditani

mellesleg, elindult rendesen a jatek, tudsz jatszani? mert a gamez nem az europai, hanem az amerikai verzioval mukodik allitolag [link] jobbrol irja

emailt adnek privatban, de nem tudok privit irni

2012. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát, régebben tudtam rajta játszani. Szeptemberben xD

Most már tudsz küldeni? :)

2012. febr. 8. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!