Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudná mondani valaki a...

Meg tudná mondani valaki a játék nevét? Harmadik nézetes, csapat irányítgatós háborús PC-játék.

Figyelt kérdés

Régebben játszottam a játékkal, lehet már vagy 6 éve, de nem tudom a nevét. Jó pofa volt, úgy emlékszem jó volt a grafikája is (bár a Vice Cityre is így emlékeztem XD)

Jelen korban vagy valamivel régebben játszódott, gyakorlatilag az akcióvezető szerepét töltötted be. Volt benne alfa bravo charlie... csapat, akik közt volt bevetési osztag, mesterlövész meg minden ami kell. Adott volt egy küldetés, és a csapataidat kellett fedezékről fedezékre küldeni. Be lehetett állítani hogy ki milyen fegyvert használjon, merre figyeljen és lőjön... A sebesülteket meg vissza kellett vinni a hátukon.


Ez minden ami rémlik. Nagyon örülnék ha valaki meg tudná mondani a nevét.

Köszönöm


2012. febr. 15. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a játékot leginkább taktikai FPs-hez lehetne hasonlítani, csak éppen az FPS rész nincs benne :)
2012. febr. 15. 18:25
 2/5 A kérdező kommentje:
PC játék
2012. febr. 15. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát így elsőre nekem 2 játék ugrik be,de egyiksem 100% olyan mint amit írtál:


Full Spectrum Warrior

-több osztag is van benne és az osztagokat kellett terelgetni,úgy emlékszek a fegyvereket is ki lehetett választani,de az nem rémlik hogy az elesett katonákat a hátunkon kellett volna cipelni és hogy külön mesterlövész és hasonlók lettek volna benne,de biztos volt benne mesterlövész fegyver..stb


Conflict Desert Storm:

-egyetlen osztag van úgy emlékszek és az osztagon belül lehetett változtatni melyik karaktert irányítsuk vagy tudtunk utasítást adni az osztag tagjainak.Az osztagban van mesterlövész,bombaszakértő,felcser,sofőr (aszem).És mintha a hátunkon tudtuk volna az elesett bajtársakat fedezékbe vinni,de ebben már nem vagyok biztos.

2012. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Full Spectrum Warrior volt az! :D

Végtelen köszönet

2012. febr. 16. 17:03
 5/5 anonim válasza:

Én pedig pont a másik játékot kerestem rég.

Nagyon szépen köszönöm!!

:)

2013. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!