Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Perfect World International....

Perfect World International. Vannak magyarok? Hol találkozhatok velük? Melyik szerveren?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudsz adni karakternevet, azt megköszönöm :)
2012. márc. 30. 19:19
 1/5 gaborca válasza:
Én fent vagyok a Dreamweaver PVE szerón,de énis keresnék magyarokat mert egyedül nagyon unalmas és jó lenne pár dolgot megtudni a játékról :/
2012. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gaborca válasza:
Jah a nevem játékban SkullLeeHUN ha esetleg megkeresnél :)
2012. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam magyar klánt az Archosaur-on, a klán neve Mustang. A leader: headHUNter
2012. ápr. 7. 11:44
 4/5 Csilla87 válasza:

Szia! Archosaur szerveren van pár magyar klán, a fentebb említett Mustang, a Hearts, illetve a >Hun<. Ez utóbbiban vagyok én is, jelenleg 33 fős, bár van benne néhány alt (illetve dupla) is. Többségük maximum lvl 70, de sokan még az 50et is alig érik el. Nincs szintbeli limit, bármilyen kasztot szívesen várunk! :)


Leader: Terranix

Director: MoonyWB (ez vagyok én)

Marshal: NoxiMicsi

Executor: EricaHun, Ecca_, gyurakzoltan, HiroBaby, HiroMaca, Mmulisha


Bármelyikükre írhatsz, néhány szóval jellemezd magad (korod, neved esetleg, meg hogy mióta játszol). Ettől nem fog függeni a bejutás a factionbe, csupán egy előzetes ismerkedés-féle. :) A Faction elég aktív, és barátságosak a tagok, nem kell félni tőlük. :D

2012. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 [L]O.o[u]iS válasza:

PW International

Heaven's Tear

Karaktereim:

HUN_Loui$ Livon HUN_Louis Raviron

magyar klán HunArmed (nem vagyok benne)

HunAngels, régen jó klán volt, fő tagok leléptek belőle, nem ismerek már senkit...

nem érdemes magyar klánokat létrehozni, sosem lesz meg az az összetartás ami egy klánhoz szükséges... ilyenek vagyunk mi magyarok, én is inkább angol klánokban vagyok. Megbízhatóbbak.

2013. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!