Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem bírok belépni a...

Miért nem bírok belépni a Cross Fire-be?

Figyelt kérdés
regiszráltam crossfire rival factions-ra és nem enged be.azt irja mikor be akarok lépni hogy: "the service is not available in your region" [link] itt regeltem,és aktiváltam is az emali címemen az acountot
2012. márc. 30. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hát mert sok kínainak,ázsiaiaknak találják ki az ilyen CS utánzatokat...lebutított grafikával azért.Európába a CoD a menő meg BF meg a minőségibb játékok
2012. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tibi010 válasza:
67%
Azt töröld le ami fenn van és ezt töltsed le [link] és kész is nekem is ez volt a baj.
2012. márc. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2012. ápr. 5. 12:25
 4/8 anonim válasza:

nekem mostsem jó! letörőltem az a fost ami fentvolt és letőltöttem azt amit mondtál....de azt írja ,hogy your client is invalid version.Re-install the latest version game client.

Most mivan? rámentem ,hogy download! letőltötte azt ami letőlti automatikusan....feltettem.....erre nemjó? most akkor a kínaiak kapják be a nagy büdös f@aszt ,hogy mindent elb@sznak amit csak lehet!

2012. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért Kínai játékokkal játszol akkor? Vannak európai MMOFPS-k is amik minőségi játékok(Ghost Recon Online,Arctic Combat,War Inc.Battlezone)
2012. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tibi98 ***** válasza:
lehet hogy nem abba regiob avyg ez is lehet:)
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Amerikai CrossFire-ról ki vagyunk tiltva, mert itt mifelénk vannak a legtöbb hackerek.
2012. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 danikiller ***** válasza:
Mit kell kitörölni felülről?
2014. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!