Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Császtok! Van olyan MMO...

Viduka12 kérdése:

Császtok! Van olyan MMO amelynek jó a grafikája, letölhető és nem havidíjas?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az Aion ingyenes lett.Pár perce láttam egy kérdésben :D
2012. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja és ennek nagyon jo a graf.ja
2012. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lord of the Rings Online

World of Tanks

WoW (20as szintig ingyen van minden, még a játék is,és a 20as szintig kb 10-20 óra játékidő)

Age of Conan

2012. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"WoW (20as szintig ingyen van minden, még a játék is,és a 20as szintig kb 10-20 óra játékidő) "

most ezt komoly???? o.O neked a WoW-ba 20-as szintet elérni több mint 10 óra?? jó nagy noob vagy akkor már bocs:) én pár óra alatt egy nap léptem 30 szintet

2012. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pala ne nooboz már ha nem tudod mit jelent , amugy igen az elég sok idé 15 szint 2ora onnan meg 2 dungeon.

de amm kérdező wownak is van millió meg 1 tört szerója.

Esetleg nemsoká jönki a Guild Wars 2 ami epic lessz , meg a Diablo 3 azis olyan mmo szerűség az meg brutálEpic lessz :D

2012. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van két kedvencem de nem middig jön össze:AION és Lineage II és van kettő ami nem indul el:Vindictus és Dragon Nest Segítsetek mert nem akarok unatkozni,sokat próbáltam már ki
2012. ápr. 2. 13:40
 8/13 Vak Bottyán válasza:
Van egy olyan, hogy Élet. A grafikája kiemelkedően jó neki, havidíja van sajnos, de fiatalkorban még ingyenes :)
2012. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja bocs..a WoW-ban lowoznak. a CoD-ban van a noob xD

amugy meg tudom mit jelent.béna,no skilles játékos

2012. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A Lineage nagyon jó választás én is játszottam rajta aztán ddm2-ztem meg pumt2-ztem metin szerók de nem ojan nagy cucc a metin nem foglal nagy hejet nem ojan jó a grafikája wowozz ja és az aki azt mondta h 20-as szintig ingyen van az nemtom hol van de a taurin minden ingyen van ha támogatod őket (sms) azért kapsz cuccot de ha nem küldöd el akkor sem lesz semmi nem muszáj elküldeni
2012. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!