Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 a hang szaggat,...

Battlefield 3 a hang szaggat, akadozik. Mi lehet a baj és mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ati Radeon 6670 videókártyám van és a HDMI kimenetre van csatlakoztatva a tévé és azon szól. A grafikával nincsen semmi baj "magas"-on is megy "lagg" nélkül, és csak a hang szaggat és csak a Battlefield 3-nál jelentkezik ez a probléma?!

2012. ápr. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
probáld dvi-hdmi-vel bekötni , a tv-t meg kösd egyszerüen a az alaplapra.
2012. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DVI-HDMI-vel az a baj h a hangot nem játsza át valami miatt, és a TV-hez van csatlakoztatva egy 5.1-es hangcucc és azon szól de minden más játéknál tökéletes csak a Bf3-nál jelentkezik ez a hiba
2012. ápr. 27. 16:18
 3/5 anonim válasza:
100%
Mikor fut játék nyomj egy start gombot,és feladatkezelő,és ott megkeresed futó programok között bf3at,és ott affinitás beállítása,és beállítod h csak cpu0 legyen bepipálva,és nem fog akadni a hang,nekem is így lett jó!
2012. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És tényleg! Kösz utolsó! :DD
2012. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, hogy szaggat a hang miközben a kép tökéletes. próbáltam - ablak-feladatkezelő, de ha rámegyek az affinitásra akkor azt írja hogy hozzáférés megtagadva. miért? :/
2016. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!