Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik a simsemmel?

Mi történik a simsemmel?

Figyelt kérdés
Amikor el akarom menteni, és kilépni a simsből, akkor sokáig tölt, majd azt írja ki hogy 12-es kód hiba...vagy valami hasonló...és nem menti el a játékom...valaki tud segíteni?

2012. jún. 20. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom régi a család, s sok minden van az eszköztárban, hűtőben, könyvespolcon, sok az emlék is.

Ezt a hibakódot akkor írja ki, ha túl sok mindent kell elmenteni (nekem kb 1 Gb-s mentési állomány fölött), s ez megterheli a memóriát (nekem 2 Gb Ram-om van, s 1 GB-s videokártya,... szóval simán kell futnia, s fut is).

Úgy lehet megelőzni, hogy ami nem kell, azt eladod (asványok, bogarak, könyvek, szellemek, zöldségek, halak, gyíkok, madarak), a nem használt bútorokat is (ne a családi eszköztárban tárold), töröld az emlékeket is és fél óránként-óránként ments! Ha kikapcsolod a programot, akkor a Másként ment-re kattintva ments. Így nekem már nem jön elő a 12-es hibakód, és nem lesz 1 Gb felett a mentési állomány.

Az olyanok, hogy közelíts rá a simre, játsz tovább 30 simpercet, s úgy ments, ha nem sikerül ismételd meg akár 20x is, nekem nem jött be, de talán másnak igen.

És nekem eredetiben van meg (alap, világ körül, álomállások, leszáll az éj, házi kedvenc), nem tudom, hogy letöltöttel is ezért van-e gond.

2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) próbáltam még akkor a mentés máskéntra nyomni, mielőtt ezt a kérdést kiraktam..az lehet probléma hogy sok mindent letöltöttem a simsre?
2012. jún. 21. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha túl sok minden van letöltve és használva is van, akkor az növeli a mentési állomány méretét (az alapból bentlévő dolgok kevésbe növelik), így gyakrabban előfordulhat ez a hiba. Ez csak saját tapasztalat.

2012. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok :D most már figyelek, hogy minden 2. este elmentsem, mert úgy nem kell annyit mentenie :D
2012. jún. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!