Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeróra ti hogy szereztetek...

Szeróra ti hogy szereztetek embereket?

Figyelt kérdés
Counter Strike. Már 3 hónapja megvan, és feleslegesen fizetem. Hiába hirdetem ha jönnek is, nem maradnak sokáig...már voltunk fent 8an is...de vagy 3x összesen. Ha felmegyek általában 1 ember ha jön, de nemsokára le is lép mert ilyen kis létszámmal nagyon unalmas. Senkinek sincs türelme kivárni hogy jöjjenek még...mindenki lelép. Olyan szeróra meg ki megy fel ahol max 2 ember ha van fent? Pedig ha feljönnének, jönnének többen is... :( Nem értem, akkor másoknak hogy sikerült embereket gyűjteni....Valaki ha tud valami jó módszert, írjon. Köszi.

2012. júl. 1. 14:01
 1/1 Papp Bence Gábor ***** válasza:

Ide tegyed fel.

[link]

[link]

[link]

És minden nap oszd meg a facebookon. A közösségo portálon, és forumon a bannerjeit. Hirdesd kommentekbe.

2012. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!