Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet növelni a falusia...

Hogyan lehet növelni a falusiak számát minecraftban?

Figyelt kérdés
Minecraftban találtam egy falut de ez egy elég kicsi falu volt kezdetben. Olvastam, hogy majd maguktól párosodnak a falusiak és lesznek kis falusiak, ha több ház van mint ember. Letöltöttem egy modot ami mutatja a falusiak, házak, stb.. számát. Építettem sok házat, 20-on valamennyit, a mod is mutatja, hogy több a ház, de még mindig csak 8 falusi van és azok is csak sima parasztok... Egyáltalán nem párosodnak. Valaki tud segíteni?

2012. aug. 31. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a mód ártott be neki... Egyébként meg addolj magadnak falusi tojásokat és bármennyit lespawnolhatsz...
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én túlélő módban játszok, és nincs toomanyitems, csak 2 mod van, ez ami mutatja a falu dolgait, meg a Rei's Minimap. 1.3.2-es MC-m van.
2012. aug. 31. 20:02
 3/9 aaaakosaaaak ***** válasza:
100%
1.3.2-re TMI-t javaslok: [link] START>keresés>írd be: %appdata% >.minecarft>bin>társítsd a minecarft.jar-t a winrar-ral>ezután a TMI fájljait húzd át oda. ENNYI végül addolj falusi tojást, keltsd ki őket és kész.
2012. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aaaakosaaaak ***** válasza:
100%
ja és töröld ki a META-INF mappát! :)
2012. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a csalás a megoldás :)

Az a helyzet, hogy éjjelente a zombik irtják a falusiakat. Kerítsd be a falut és világítsd ki alaposan, ha nem gyilkolásszák őket a zombik, sokkal gyorsabban szaporodnak.

2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy csalás nélkül akarok játszani. Úgy nincs értelme a túlélő modnak ha simán berakhatsz magadnak cuccokat...
2012. szept. 3. 20:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én úgy védem a zombiktól a falut, hogy felmegyek egy toronyra és lenyilazom a zombikat :D
2012. szept. 3. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell egy ház ami azért eléggé nagy.És jó sok ajtó is kell a tetejére.Én ezt egy videóban láttam sikerült is a videósnak de nekem még nem.De vasgólem már teremt.
2014. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nos ez a kerdes engem is erdekelne mert nekem a hazam mellett van 1 falu es teljesen el tuntek a falusiak nem tudom mi lett veluk... Tulelo modba vagyok! valaki valami megoldast tud esetleg? :D
2016. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!