Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet letölteni sims2...

Hol lehet letölteni sims2 bleach karaktereket?

Figyelt kérdés
Narutoból már elég sokat találtam.. De bleachből egycsak egy párat és a legfontosabbak hiányoznak.Ichigot és rukiát és Toshirot szeretnémletölteni de őket nem találtam sehol meg ha találtam is ott vagy nem volt letöltési lehetőség vagy hibás volt. Lenne még egy kérdés igaz nem ide tartozik de valaki tud olyan letöltö helyet sims2 éjszakásat amelyet nem kell cdre irni és fut a gépen? Előre is köszi a válaszokat!
2012. szept. 6. 17:25
 1/1 DrarkPain ***** válasza:
Szia próbáltad már a modthesims2.com -on ott regisztrálsz és beírod a keresőbe de ha akarod megnézem neked hátha van :)de honnan tudtál letölteni narutot ? nekem a régiből sakura sasuke és naruto kéne nem tudsz nekem adni egy ilyen oldalt ha lehet sokat :D
2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!