Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreashoz van rendőr...

Toth.peter kérdése:

GTA San Andreashoz van rendőr mód? És ha igen akkor hogy kell berakni a játékba?

Figyelt kérdés
ha tudtok légyszi linket is küldjetek!
2012. szept. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy rendőr mód? Elvégre rendőrök vannak benne...úgy érted hogy te is rendőr vagy? Vegyél fel egyenruhát, ülj be egy rendőrautóba és 2-es gombot nyomd meg.
2012. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. igen én akarok rendőr lenni

2.még nincs ilyen ruhám

3.úgy akarok rendőr lenni hogy ha valaki elkezdene lövöldözni vagy autót lopna körözés nélkül elintézhessem a gyereket (tehát úgy mint a játékban a rendőrök)

2012. szept. 15. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:
U.I: a GTA Hungary oldalán már láttam ilyet csak fölötte a Vice City szerepelt mikor a címkén ez ált hogy San Andreas
2012. szept. 15. 18:00
 4/6 bence1024 válasza:

Van egy jó mod. A neve sapdfr. Van belőle több verzió

Telepítését sajna már elfelejtettem,de van leírása

Nézz utána nekem nagyon tetszett

2012. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zolika01231 válasza:
hogy lehet rendőr ruhát szerezni?én nemtudom ti tudjátok!!??
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tudom mire gondolsz, nekem megvolt de a haverom rakta fel a gépre... fasza kis mód, igazoltathatsz, üldözhetsz, kérhetsz erősítést stb, van társad is....
2013. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!