Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet-e kövér barbie-t kapni...

Lehet-e kövér barbie-t kapni valahol?

Figyelt kérdés
A 4éves kislányom súlyos depresszióba esett, mert ő kövér, és még a játéka is sovány! Mit tehetek még? S.O.S!!!
2008. máj. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
esetleg terhes barbit igen,de akkor én már inkább azt ajánlom hogy hagyományos babát(nagyméretű) vegyél neki,ne barbie-t.
2008. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél neki pandamacit, az nem sovány. 4 éves kislány nem magától kövér, nem kell hizlalni, ahogy nől majd vékonyabb lesz.
2008. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

a kérdés mennyire kövér.

mert ugye ne azt súlykoljuk a gyerekbe hogy de jó hogy kövér vagy , egyél még egy kicsit kövér barbi is tömi magát. inkább mondjuk nézd a barbi biciglizik, meg lovagol meg sokat mozog és azért olyan vékony, meg nem is lóg a csoki a szájában, eszik rendesen zöldséget.

de ha mondjuk eltúlzod és nem is annyira kövér a gyerek akkor meg azt kell megértetni vele hogy ö nem kövér, és nem jó az sem ha valaki csont sovány.

2008. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

nincs kövér barbi.


terhes csak volt, de a keresztényi amerika annyira felháborodott, hogy visszavonták.

2008. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is jó lenne, ha a kislány ennyi idősen nem lenne túlsúlyos, mert most még ezt meg lehet állítani. Az viszont szerintem egyszerűen felháborító, hogy mindenhol azt a modellt látják ma a kislányok (és a nagyok is), hogy csak a tökéletes alak a jó, és aki másmilyen, az nem lehet sikeres. Amúgy olyan alakú nő, mint Barbie nem létezik. Biológiailag lehetetlen. És mellesleg az is tök gáz, hogy bevonták a terhes Barbie-t a bigott katolikusok.

Szerintem azért mégis az lenne a legjobb, hogyha megszerettetnéd vele a mozgást és nem kapna sok cukrot, csokit, ilyesmit, ne hízlald. Mesélj neki olyan meséket, amikben duci gyerekek vannak akiknek van akaraterejük lefogyni.

2008. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2008. jún. 17. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

hát kövéret még nem láttam csak terheset

nekünk is az van

2009. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2022. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!