Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek hogy elmenjenek a...

Mit tegyek hogy elmenjenek a zombi simek a telkemről?

Figyelt kérdés
A sims 3 természetfeletti erőkben van egy boszorkányom aki egyedül él. Viszont mostanság mindig jönnek a zombik és akárhogy fagyasztom és tüzelem őket sehogy se tűnnek el! Igazándiból nem zavarnának, ha nem ennék meg a növényeimet! Kérlek segítsetek, fogalmam sincs miért van ez.

2012. okt. 20. 12:36
 1/10 Lunala ***** válasza:

Kerítsd körbe a kertedet és a kapura kattintva add meg, hogy csak a háztartás tagjai léphetnek be. Így a zombik nem tudnak bemenni. :)

Elvileg am a legújabb frissítéssel (1.39) orvosolták a zombi-invázió problémát.

2012. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De am mindenhol megjelenik az a gondom. S most bent is vannak. :/
2012. okt. 20. 14:06
 3/10 A kérdező kommentje:
És a földből jönnek elő hirtelen. :(
2012. okt. 20. 14:06
 4/10 Lunala ***** válasza:
Akkor viszont frissíteni kéne, hátha az megoldja a problémát.
2012. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Majd utána nézek még ennek. Köszönöm!
2012. okt. 21. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csak annyit tudok mondani, hogy frissítsd a játékot!


Mit tegyek, hogy működjön a Természetfeletti erők?


Sims 3mat felrakom aztán a Természetfeletti erőket és ezt írja amikor elindítom: Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. Bővebb információt a Naplóban találsz.

2012. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lunala ***** válasza:

Szia!

Azt ízért írja ki, mert előzőleg rosszul lett eltávolítva valamelyik sims 3-as kiegészítő(vagy maga az alap).

Kövesd PONTOSAN az alábbi linken leírtakat, és minden rendben lesz :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3412669-m..

2012. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! Ez ellen nem igazán tudsz mit tenni, zárd be az ajtókat, és várd meg a reggelt. én is mindig ezt teszem, volt, amikor direkt kimentem, és zombitámadás opciót ki is hozta a simemnél, de ha gyorsan cselekedsz, nem történik semmi:)

vagy ha nagyon zavar, de ez nagyon macerás, amikor kijön egy zombi, kerítsd el kerítéssel, és nem tud kijönni:)

Az nem jó megoldás, ha a házat keríted el, mert lehet, hogy pont ott jön ki, ahol van egy kis fű.

A növényeket meg szintén kerítsd el, és akkor nem fogják tudni megenni! Ennyi az egész :)

De én úgy játszom ilyenkor, hogy bezárok mindent, elkerítem a termesztett dolgaimat, és bent csinál ezt-azt a simem:)

2012. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is utolsó. Mindig ezt csinálom. Bár a dzsinnel eltudtam teleportáltatni őket. Köszönöm mindenkinek az ötleteket! :)
2012. nov. 20. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy állítsd be azt hogy ne legyen telihold hanem mondjuk mindig növekvő sarló. Én mindig azt csinálom mert nem szeretem a zombikat meg hogy akkor más lesz a fény.
2014. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!