Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok javasolni pár jó...

Tudnátok javasolni pár jó társasjátékot felnőttek számára?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen mostanában jónak mondható társasjátékok vannak (az activityn kívül), amelyek viszonylag változatosak és kétszemélyesen is használhatók.

2012. nov. 29. 20:35
 1/4 W. Tamás válasza:
Én a CBA-ban láttam olyan malom játékot, hogy pálinkás poharak voltak a bábuk, de van ilyen sakk játék is, meg jenga torony, amiben az elemekre ilyenek vannak írva: igyál még egy pohárral stb. Csak az a baj, hogy nagyon drágák.
2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honfoglaló, Scrabble, Betűtorony, Beugró, Tiltott szavak
2012. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Thurn und Taxis, Smallworld, Alhambra. Nekünk ezek vannak és nagyon jók, élvezetesek. Persze ha olyannal játszik az ember. Mi végig szoktuk röhögni. :D
2012. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és az előző vagyok. Mindegyik változatos, mert mindig mást húz az ember és pl a smallworld-nél mivel párosítani kell a lényeket a képességekkel mindig máshogy jön ki. Ahogy a sors hozza. De nem lövöm le a poént. Tényleg szuper játékok, rengeteg díjat nyertek. Ja meg a Carcassonne is szuper játék.
2012. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!