Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez milyen kód Sims 3-ban?

Ez milyen kód Sims 3-ban?

Figyelt kérdés

testingCheatsEnabled true


Csak annyit találtam róla, hogy: "Titkos kód bekapcsolása. A The Sims 2-ben már tapasztalhattuk hatását." Mivel nekem csak Sims 3-am van, kettőm nincs, ezért nemtudom, hogy mi változik/történik, ha beírom. És nemigen kísérleteznék vele így ismeretlenül :S


2009. aug. 20. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg és megtudod! :)

[link]

2009. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Kipróbáltad a kódot? Mert ha igen, akkor lenne még néhány kérdésem :$
2009. aug. 20. 22:03
 3/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok! Ja igen kipróbáltam és óvatosan csinálj, mert összeomolhat a játékban.

moveobjects on az pedig minden tárgyat le lehet rakni bárhova.De ez a kód szigorúan tilos, mert magától kilép a játékból. Sajnos ez van!

Sims 2-ben pedig nincsen semmi gond...

2009. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És lett valami baj a játékkal? Mert ettől nagyon félek, hogy akkor újra kell telepíteni, új emberek, új ház, minden új és... :S És emiatt nemnagyon merem kipróbálni :S Pedig olyan jó dolgokat lehetne csinálni :D
2009. aug. 20. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Készítsél biztonsági mentést. Amúgy nem mindenkinél van gond a titkos kóddal, nekem nem volt probléma. De kipróbálhatod. De először Biztonsági mentés! :)

Jó játékot!

2009. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még azért meggondolom még egyszer, hogy akkor merjem-e használni, vagy inkább hagyjam :)
2009. aug. 20. 22:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már sokszor használtam ezt a kódot, semmi gond nem volt eddig vele.
2009. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1, válaszoló vagyok. Az utolsó válasz neki nincsen semmi baja. Szóval nem mindegyik.
2009. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó vagyok! Nyugodtan használhatod!
2009. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ilyen kód a Sims 2-ben volt, és mindenféle hülyeséget lehetett csinálni..például darazsakkal megölni a sim-eket meg minden. :D
2009. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!