Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 -> Hogyan tudom...

Battlefield 3 -> Hogyan tudom kinyerni az emailcímemet?

Figyelt kérdés

Megvan Originen a BF3, már nagyon régen játszottam vele, és nem tudom az email címem. A multiplayerhez, meg az kell. Nem lehet valahogy kinyerni az Origin klienséből? Sajnos addig nem tudok játszani...:'( Kihez forduljak? Hova írjak levelet az EA-nak?

Előre is köszönöm!



2012. dec. 21. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a felhasználó neved tudod akk beszélsz velük és elmondják meik mailon van.

Itt kiválasztod: [link]

Nekem itt seggítettek: (nem ez ügyben természetesen magyarul): customerexperience@ea.com

2012. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Twitteren írtam nekik, válaszoltak, hogy írjak a termék támogatásnak. Írtam, de azóta se válaszoltak. Szerencsére működik már! Single player-özni szerettem volna, Originből próbáltam indítani, és a BattleLog bejött a Chrome-on.Gyorsan átírtam az email címet, és jó lett. :)
2012. dec. 25. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom PC-n játszol. (Origin miatt)
2012. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!