Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyenes XBOX LIVE 1 hónapig?...

Ingyenes XBOX LIVE 1 hónapig? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyik haverom ma mondta, hogy ha új xboxot veszek és frissen regelek az xbox live-ra, akkor kapok 1 hónap ingyenes gold tagságot. Igaz ez? Én regisztráltam már régebben, de semmi ilyet nem kaptam :/

2012. dec. 25. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz.

Semmit nem kell tenni, regisztrálsz, automatikusan jár.

2012. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de én nem kaptam meg. Fel sem ajánlott ilyen lehetőséget, pedig tök új a gép és a felhasználó is. Ilyenkor mit tegyek?
2012. dec. 25. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyet csináltam, akkor felajánlotta a regisztráció végén. De az régen volt, haverom most vett gépet, annak meg a dobozában volt a kód, szóval lehet ez a profilt regisztrálsz és kapsz ingyen goldot el lett törölve. Gondolom sokan csinálták (én is), hogy ha lejárt, csináltak egy profilt, és tolták a multit tovább, így bár külön profillal, de össze lehetett hozni 3 hónap ingyen goldot.
2012. dec. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy hogy csak felregisztrálsz már nem jár ingyen gold tagság.

Velem is ez volt vettem egy új slimet,gondoltam először kihasználom azt az 1 hónap gold-ot(Mert a régi xboxon kaptam 1 hónap goldot)

és nem engedett Mw3-omban multizni!

Vettem egy 3 havit aktiváltam és akkor már ment..

Csodálkoztam.,,

2012. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM A VÁLASZT! Felhívtam a microsoftot és feltettem nekik a kérdést. Azt mondták, hogy kellene csinálnom, egy hotmailes fiókot és azzal próbáljak meg regisztrálni újra. Meg is tettem és fel is ajánlotta a gép az 1 hónap ingyenes goldot (ami 234Ft-ba került...)Csak fontos, hogy majd le kell mondanom 29 nap múlva, nehogy leszívjanak 2000Ft-ot a számlámról a megújításért :)
2012. dec. 27. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:

az jó,de milyen kártyád van?

Mert nekem marketplace-ről csak visa,american express,mastercard-ot fogad el..

És pont nem ilyen kártyánk van-.-

És ha másik kártyával fizettél hogyan?

2012. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hónapos ingyen gold 234Ft-ért?Akkor nem volt ingyen!
2013. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 200 forintos live nem egyenlő az ingyenes live-val.

De egyébként nagyon megéri, én is rendszeresen azt vettem meg, így egy évre 2400 ft a live...

2013. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, hogy 243Ft-os live. Szimplán ezzel, hogy leszedtek a számlámról némi pénzt bebiztosították azt, hogy valós adatokat adtam meg (bankkártyaadatok) A pontos megnevezés az, hogy 1 hónap ingyenes live.. ez olyan, mint amikor pl.: a vaterán 100Ft-ot elutalsz, hogy tudják, valóban valós adatot adtál-e meg.
2013. jan. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!