Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem az eredeti The Sims...

Megvettem az eredeti The Sims 3-at 4000 (! ) dinárért (10000forint). Letöltöttem egy frissitést, amit megbántam és már nem az eredeti verziószámját irja ki. Visszacsinálhatom valahogy, hogy az eredetim legyen?

Figyelt kérdés
Máshogy nem tudom elmagyarázni...:/

2012. dec. 26. 22:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sajnos,ha már letöltöttél egy frissitést azt nem tudod visszacsinálni.
2012. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha ugyanezzel a DVD-vel másik gépre telepitem,akkor az eredeti verziószámot mutatja,vagy a lemezen megmarad a frissités?És ha újrainstalálom ezt a gépet,akkor sem az eredetit mutatja telepités után?
2012. dec. 26. 22:34
 3/12 anonim válasza:

Várj.. Mit takar az eredeti?

Sajnálom, lehet nagyon hülyeséget kérdezek de.. mi kerül egy Sims3-ban 10ezerbe?

2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném én is tudni :D
2013. jan. 2. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi van?? Ha frissítetted attól még eredeti marad... nem értelek mi a gond. Nem eredetire nem lehet frissíteni egy játékot sem. Most nem működik valami vagy mi a gond?
2013. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az nem baj,ha nem az eredeti verziószámot irja ki?
2013. jan. 3. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Ok.... mi neked az eredeti verziószám egyáltalán??? Megnyitod az indítópanelt -> játékfrissítések -> itt frissítetted a játékot vagy egy tök ismeretlen oldalról töltöttél le hozzá valamit? Ez a nem mindegy.
2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megnyitottam az indítópanelt -> játékfrissítések -> itt frissítettem a játékot.Igy csináltam
2013. jan. 3. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld le és telepítsd újra cdről. A frissítés a cd-n nem lesz rajta, valszeg újra megkérdezi, h frissítenéd-e. A sims3 alapjáték eredeti ára 13 000ft volt megjelenéskor. Hát....én mondjuk vártam vele v 2 évet és 4000ft volt így már asszem. A fejlesztéseket persze, hogy a fogyaszónak kell kifizetni.,...egy idő után viszont cvsak az nekik a lényeg, h eladják.
2013. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lunala ***** válasza:
Ha az indítópanelen keresztül frissítetted, akkor nem baj, ha nem az eredeti, feltelepítéskor kint lévő verziószám van ott, hisz frissítetted.
2013. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!