Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps2 konzolom van és a free...

Ps2 konzolom van és a free mcboot programot rátettem a memókártyámra így pendriveról tudom futtatni a játékokat. Van arra lehetőség hogy több játékot is rátegyek a 16GB-os pendrivera úgy hogy a Ps2 tudjam használni?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam eddig, mindig csak egy játékot ismert fel és ezért kérdezem ezt hogy erre van-e lehetőség.
2012. dec. 30. 19:37
 1/8 seres dávid válasza:
nem nincs má én is próbáltam :)
2012. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kár pedig jó lenne :)

de azért köszi a választ

2012. dec. 31. 11:10
 3/8 A kérdező kommentje:
tudsz linkelni egy listát hogy mely játékok kompatibilisek az usb-s lejátszásra?
2012. dec. 31. 11:13
 4/8 A kérdező kommentje:

a lista nem lényeg mert eddig kivétel nélkül az összes játék működik amit kipróbáltam.

inkább abban kérek segítséget hogy a HD loader programból mikor elindul és kiválasztom a pendriveon lévő játékot majd x gombbal indítanám akkor mért nem indul el elsőre???

mindig újra kell indítanom a gépet és az adott programon belül a háromszöget kell megnyomni ami vmi kompatibilis menüt nyit meg és ott ha rámegyek a testre akkor már elindul.

ez mért van?????

2013. jan. 1. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv persze hogy van rá mód csak egy kis változtatást igényel és némi ügyességet de még egy kezdőnek is menne !

www.konzolozz.hu ide regiz be ha meg vagy akkor mondom tovább ha érdekel ,csak megsúgom hogy én is 16g penröl tolom vagy 8 játék van rajta eddig.

2013. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nézd meg ezt a videót és töltsd le ezt a programot:

http://www.youtube.com/watch?v=NKZvWVM6v2Q

2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen van csak töltsd le a számítógépedre az usbutil programot; és azzal tedd a pendrivére a játékot!
2013. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok Ps2 konzolom van és a free mcboot programot rátettem a memókártyámra hogy tudnék futtatni játékokat pendrive-ról?
2015. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!