Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem fut rendesen a League Of...

Nem fut rendesen a League Of Legends ( köznyelven LOL ), pedig régen rendesen futott! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Letöltöttem pár hete a LOL-t barátaim unszolására. Nagyon megtetszett a játék és játszottam vele. Egyik este a barátaimmal játszottunk és elkezdett kicsit akadozni a játék! Utána kitisztítottam a rendszert, illetve töredezettség mentesítettem, és vírusírtóztam (Eset nod32).

Ezek azonban nem segítettek. Nem hinném, hogy a gépem ( laptopom nem bírná el )

Paraméterei:

- Intel Core i5- 2410M ( órajele: 2,3 Ghz turbo boostal 2,9 Ghz)

- Ram: 6gb

- Videokártya: nVidia Geforge gt520m ( 1Gb )

(-merevlemez: 600 Gb)


Nemtudom, hogy miért de nagyon semmi nem akar elfutni.

Ilyen például a Diablo3 ami nemfut rendesen.

Elképzelhető, hogy az 5mb-os internetkapcsolat tehet erről?


( Letöltési sebesség: 500-675 kB/s )



2013. jan. 9. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az internet tehet róla, rakj új Windowsot.

Ha ezek után sem megy akkor valószínűleg az internettel van baj, de, mint már mondtam, ezt nem hiszem.

2013. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gépemen Windows7 64-bites eredeti van. Nemrég lett újratelepítve! Nem hiszem, hogy az a probléma!
2013. jan. 9. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Videokártya driver , dx , PhysX friss?
2013. jan. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Videokártyámhoz tegnapelőtt jött ki új driver, természetesen telepítettem, directx-em 11-es (dxdiag), PhysX- nem nagyon tudom, hogy miez, és hogyan kell frissíteni!
2013. jan. 10. 04:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, de semmi nem jobb... Azt nem értem, hogyan lehetséges, hogy néhány nappal ezelőtt tökéletesen futott.....
2013. jan. 11. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!