Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 MINDIG akadozik játék...

Sims 3 MINDIG akadozik játék közben, szinte minden alacsonyon, vagy közepesen van és mégis, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2-3 másodpercenként akadozik, nagoyn idegesítő, lehet egyáltalán úgy játszani ezzel a játékkal, hogy ne akadozzon és dinamikusan fusson,mint egy 21. századni játék? -.-

2013. jan. 11. 16:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Rendszerkövetelményei a játéknak:

1,5 Gb RAM

2 GHZ-s proci

128MB-os videokartya


nekem van:

6Gb Ram

2,20Ghz-3,20Ghz-s proci

és 1Gb-os videokartya


LEHETETLEN,hogy ezen ne fusson dinamikusan,de mégse .. mi a baj?:S

2013. jan. 11. 16:36
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok kiegészítőd vagy letöltött cuccod van? Az internetről letöltött egyedi tartalmak lassíthatják a játékot. A sok kiegészítővel pedig már annyira bonyolult a játék, hogy csak a nagyon erős gépeken fut akadozás nélkül. Az segíthet, ha új játékot kezdesz, és nem játszol ugyanazzal a mentéssel generációkon keresztül. És nagyon ajánlom a gép kiporolását. Miután megtisztítottam a gépemet, nekem sokkal simábban ment a játék.
2013. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Laptop-om van, és kb egy honapja nincs meg, amugy a Battlefield 3-mat viszi multiban minden akadozás minden baj nélkül,egyébként az semmi egyedi tartalom nincs,viszont a természetfeletti kieg.-en kivül mindegyik rajta van. :/ kb 3 hete jatszok ezzel a "családdal"
2013. jan. 13. 18:14
 4/13 anonim válasza:
nekem is volt hasonló bajom...ha úgy akadozik, hogy közben a fák mozognak, meg a zöld cucc a sim feje fölött mozog, akkor írd be a kódablakba (Ctrl+Shift+C), hogy [resetSim *] (a zárójelek nélkül) és ezt minden kezdésnél ismételd meg és akár többször is csinálhatod játék közben. remélem segítettem :)
2013. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gabi ***15 válasza:
52%

Sziasztok mindenki Papp Gábor vagyok játék és szoftver tervező.

Én tudom a választ hisz félig játék tervező vagyok . A számítógépen lekel állítani/tiltani az esemény naplót és a Windowst frissíteni ! Nekem így nem szaggat és nem kellet újra telepíteni a játékot ennyi az egész :)

Windows frissítése a következő : Start menü - Vezérlőpult-Rendszer és biztonság - Windows Update ott az összes frissítést be kell jelölnünk .

Eseménynapló leállítása : Futtatás > Services.msc > kikeresed a listán : Windows eseménynapló > jobb klikk és leállítás ha nem engedi a leállítást akkor csak elég ha letiltod.

Ha ezeket elvégezted indítsd újra a gépet és menni fog .

2014. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak mondanám, hogy nekem pl. amit írt egy válaszadó a resetSim kóddal kapcsolatban,azóta nagyon jól és egyszerűen működik!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Remélem ez a kérdés segít minden Sims 3 kedvelőnek

2014. júl. 1. 11:22
 7/13 DoDó-kicsi válasza:
Nekem még azt az ablakot sem adja ki
2015. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem is akad folyamatosan, pedig az én gépem egy kisebb erőmű:

I 4590 3.30GHz

8GB RAM

GTX 950 (OC)

2016. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kagome96 válasza:
Kipróbáltam mind a két módszert innen és még mindig nem jó :/
2017. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A win 7 naplózást leállítani nem lehet a win frissétése fölösleges.A resetSim egy ideig segít kb 10 percig működik. A jövős kiegészítő törlésével megszűnik a 12-es mentési hibaüzenet ezután jelentkezik a lagg amikor megáll az időszámláló kb 10-20 másodpercre és megálnak a simek ill. más élőlények de a környezet megy tovább (fák mozognak,a víz is ...stb) Sokmindent próbáltam de a directx ,netframwork 3.5 illetve a futtatási környezet körül lehet.Ha nem adsz parancsokat a Simeknek csak úgy telik az idő akkor is előfordul ez a hiba.Mivel Win 7 alatt általában mindenki átállítja a kompatibilis módot Xp.Sp3-ra ez is lehet hiba.Videóbeállítások megváltoztatásával próbálkoztam full illetve minimum grafikán is ugyanez a hiba .Ojan ez mintha hiányozna egy Dx fájl a játékból. Én tudtam telepíteni a Directx 9.c-t és egy ideig jobban fut a játék valóban Kb 3-4 indításig aztán valahogy valami sztornózza a beállításokat és jön vissza a lagg.Gondoltam mivel a videókártyát frissítettem mikor Win 7-re váltottam talán ez okoz problémát a régi játékok futtatásánál de ez elég valószinűtlenek tartom hisz Xp alatt is előfordul embereknek ez a hiba ott pedig csak DX 9.c van.Ezért visszatértem oda hogy valószinű mégis a játékban van a probléma.Hiányzó Dx fájlokra gyanakszom amik valahogy eltűnnek telepítés után vagy hibás játéktelepítéskor ,vagy a rendszer tiltja le ? Esetleg az egyik Win karbantartó programom törli ezeket a fájlokat mert szemétnek ismeri föl?Töredezettségmentesítés után valóban jobban fut a játék de csak pár indítás erejéig aztán megint jönnek a hibák.Egy játék sem lehet ennyire érzékeny a töredezettségre de a merevlemez hibái már annál inkább járhatnak hibás programfutással illetve adatvesztéssel legyen az egy apró Dx fájl kiegészítés amit a játék telepít.A bad szektorhibák alaptomosan jönnek és a feketelyukakhoz tudnám hasonlítani őket.Képek ,pici fájlok,zenék tűnhetnek el ami után igaz marad egy ikon ami jelzi hogy ott bizony volt egy fájl de tartalom nincs benne vagy hibás.És ez csak az amit egy átlag fölhasználó észrevesz mert ugye a Windows mappában az isten sem jár de bizony ott történik valami. :D
2018. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!