Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space 2 - Wii Extraction,...

Dead Space 2 - Wii Extraction, mi ez?

Figyelt kérdés
PS3-as változathoz kaptam egy ilyen extrát, mit takar?

2013. jan. 12. 19:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Dead Space 3-ban lehet ketten játszani egy gépen?

Azt tudom hogy co-operative módban 2 player-es, de ez azt is jelenti hogy egy gépen is lehet játszani (osztott képernyő)-n. Xbox360

Mi lehet a baj? Cod 2 és Dead space!

mikor elindítom feketeség van és nem látok semmit, de hang az van.

Azoknak, akik jobbnak tartják a Dead Space-t a második epizódnál! Miért?

PS3. Sajna nem találtam az első részét (már nem forgalmazzák). Megvettem a másodikat és igen szórakoztatónak találtam. Az első részről youtube-on néztem játékmeneti felvételeket és a másodikat jobbnak találtam. Ezek az érveim: Pro: - klassz cuccok. A ruhák kinézetre...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!