Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell megvenni az összes...

Miért kell megvenni az összes WoW-ot ha én eredetin akarok játszani WoW Mist of Pandariaval?

Figyelt kérdés
Most lehet hülyének nézni,meg noobozni,nem érdekel de ezt légyszíves írja le nekem valaki. Ha a legújabbal akarok akkor miért kell a régebbi kiegészítőket is megvennem? Ennyire lehúzós a Blizzard?

2013. jan. 13. 04:48
 1/7 TheGame ***** válasza:
11%
hawer tölsd le ingyen patcheld fel és taurin go jobb mint ha meg vennéd amugy azért kell mert igy keresnek sok pénzt mert éhenhalnak ha lehet ne ingyen eredetivel tolni...... remélem ez válasz a kérdésedre
2013. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 XenoMorph ***** válasza:
hát hawer ne töltsd le ingyen és játssz taurival mert az a szerver 1 szégyen. mielőtt tényleg megvennéd a játékot érdemes letölteni a próbaverziót ami 20as szintig ingyenes pandariában. amúgy a blizzard nem lehúzós hanem nekik is csak így éri meg, valamiből élni kell nekik is. egyébként a régebbiket már eléggé leárazták, annyira nem drágák.
2013. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért akarok menni eredetire mert már épp eleget szenvedtem taurin meg monster wow tört szervereken. Ha meg túl drága lesz nem fogom fizetni,vagyis visszavonom. Amúgy azt értem hogy nekik is meg kell élni valamiből,de több mint 10 millióan játszanak eredeti WoW-on,+ Diablo III meg Starcraft II is elég nagy pénzeket hozott szerintem nekik.
2013. jan. 13. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit a blizzard keress annak nagy része a szerverek fenntartására megy el. Most képzeld el hogy mennyi realm is van eredetin és azok mind-mind külön szervergépen futnak.Egy szervergép karbantartása elég drága szóval nem is tünik olyan soknak az a havidìj.
2013. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok pénzt hoz nekik, de sok ezer alkalmazottjuk van akik csak a wow-on dolgoznak. Többségük support-al foglalkozik, azaz csakis a játékosok miatt tartják őket.


amúgy elég gyakran van akció, múltkor is volt amivel kb 12k-ért meg tudtad venni az összes wow kieget.


ezzel az erővel miért nem adják ingyen a régi autókat, hisz van már újabb is...

2013. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 d4nt3 válasza:

A válasz igen egyszerű.

Mivel a Mists of Pandaria mellett új bejárható területet is kapsz, így ha csak azt vennéd meg, csak a MoP területén tudnál "harcolni". Lemaradnál a Classic WoW pályákról, Outland- ről, ami ha jól tudom BC - el érkezett. + tartalom hiányában néhány karakter készítése is, pl.:worgen death knight körülményes lenne.

2013. jan. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,kösz
2013. jan. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!