Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-ban letöltötte...

GTA San Andreas-ban letöltöttem egy új rendőr autót, és most vissza akarom tenni a helyére az eredeti régit, de elfelejtettem mentést készíteni. Honnan tudom letölteni az eredeti autó txd, dff fájlait?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 16:46
 1/4 -=GReddy=- ***** válasza:
Telepítsd újra egy másik mappába csak a Models mappát és onnan keresd ki a kicserélt rendőrautó fájlját
2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy újra telepítem a játékot...

Csak az a gáz, hogy más módok is vannak a játékban, meg a CLEO 4 Library is...

De majd csak megoldom valahogy... Most letöltöttem az eredeti gta3.img fájlt, maj ki is cseréltem, de ugyan úgy benne van az újfajta szar zsaru kocsi is, meg a többi új jármű... Nem tom miért...

2013. jan. 14. 19:15
 3/4 A kérdező kommentje:

Most újra telepítettem, tehát újak az összes fájlok, valamint nincs benne mod, de amikor elindítottam, akkor ugyan úgy, mint eddig megtalálom benne a betett kocsikat...

Miért?

2013. jan. 14. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
keress rá a google be a gta sa vehicle backup ra és keresd ki azt amelyiket vissza cserélnéd
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!