Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vmi patch FIFA 10-hez nem tudtok?

Vmi patch FIFA 10-hez nem tudtok?

Figyelt kérdés
Fifa 10-hez kéne olyan patch ami működik szépen ! Leginkább keretfrissítés kéne mert vhogy bent szeretném látni El shaarawy-t ac AC Milanban de jólenne ha olyat tudnátok mondani amiben már a mezek is mások stb! Videót láttam róla csak meg találtam egy ,,Megapatchet" csak német és nem sokat értek na meg az utánpótlásoknak mint El Shaarawy Nincs feje XD szóval lécci segítsetek! Jah és hogy rossz inkább vegyem meg a 13-at meg az ilyen kommentekre nem igazán vok kiváncsi elolvasom de nem ez volt a kérdésem :):D THX

2013. febr. 27. 15:33
 1/4 anonim válasza:

Én elkezdtem csinálni a keretfrissítést :)

De még nagyon az elején vagyok :S

2013. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd ha kész lessz szólhatnál :D
2013. szept. 2. 15:08
 3/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Fifa 10 hez kéne nekem is. Jó lenne egy 2012 vagy 2013 as kerettel nyomni.
2013. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[[[[MEDIAFIRE:COM]]]]/download/q6gcj8lp1zr0lg3/fifa+10.db


Itt van egy!

Nem próbáltam mert már nincs meg a Fifa 10 és sajna időm sincs :(

Egyébként amit csináltam az elveszett :(

2013. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!