Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csináljam meg a Counter...

Hogyan csináljam meg a Counter Strike 1.6 szerveremen a /top15 mert csupa bug?

Figyelt kérdés
en már ptóbálkoztam mindennel de sehogy sem jött össze
2013. ápr. 4. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ha valaki meg akarja nézni hogy mi a problémám akkor jöjön fel a szerver re 91.82.84.214:27233
2013. ápr. 4. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha az a probleema, hogy mindig te vagy az 1. a top 15-ben, akkor olyan counter strikeod van ami nem számolja a statot. Ha más a probléma akkor valószínűleg nem tudok segíteni :S Szép estét!

2013. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és igen.. ez ellen annyit tudsz tenni, hogy letöltesz egy másik counter strikeot.
2013. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nem az a próblema hanem van ugy hogy 2-3 embernek nem nyit új nevet hanem van 1 név amibe 4 embernek menti a stats ját. Van a szerveren olyan h [HCR]Sanka es abba menti el az én nevemet meg még másik 2 haveromét. Meg olyan is van hogy pl 1 ember 2szer van benne a top15 ugyan azzal a nével...
2013. ápr. 5. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

:SS Akkor sajnos nem tudok segíteni mert nekem eddig nem volt ilyen problémám.


Szép estét!

2013. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

... na mind1 kösz azért a segítséget

És viszont

2013. ápr. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!