Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Bukkitos szerveremen...

Minecraft Bukkitos szerveremen (hamachis) betettem a plotme-t a multiverse-core-t is, de csak op-sok vehetnek telket. Hogy lehetne ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Nem sikerül. Pls segítsetek!

2013. ápr. 14. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jogokat kell kezelni, és ehhez kell:

[link]


Vagy bármi más jogkezelő plugin..



Ha érdekel egy jó szerver: MesterMC.hu

2013. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.5.1 kompatibilis kéne... :(
2013. ápr. 14. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
ez 1.5 ön is megy.. igazábol a legtöbb plugin megy, hogyha azt a részt nem nagyon változtatták-- láttam én már 1.5 ön 1.1 es plugint is :)
2013. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem töltsd le a GroupManager plugint.Majd hozz létre egy rangot,mint a mestermc-n.Mondjuk legye Zsírkirály.Rangot így tudsz létrehozni: /managadd <rang,csapat neve> .Majd most jön a lényeg,írd be: /managaddv <rang,csoport neve> prefix [&7<rang,csapat neve>&f]_ És most jön a jog adása: /managaddp <rang,csaoport neve> mondjuk legyen Builder vagy Moderator,tök mind1.Remélem,segítettem :D
2013. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értenéd mit mondok: http://www.youtube.com/watch?v=Ub-cu62YF-8
2013. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Automatikusan ha vki belép azt hogy tudom megcsinálni, hogy rögtön builder legyen?
2013. ápr. 19. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy egy személyre szóljon azt nem tudom,csak azt,hogy maga az egész rangnak adni ilyen jogokat.Szóval rangnak adni különböző jogokat,min pl.: gamemode,meg stb../mangaddp <rang,csoport neve> <jog>.Gyakorlatban így néz ki,ha pl.:engedélyezed annak a bizonyos rangnak,hogy pl gamemode-ot tudjon hasznalni,vagy csak szimplán repülni,akkor: /magnaddp <rang,csoport neve> (gamemode-hoz) essentials.gamemode,vagy fly vagy stb..De ha Builder(Építő)jogot akarsz adni,hogy sima tag legyen,akkor /mangaddp <csoport,rang neve> Builder vagy Moderator vagy mit tudom én..Remélem segítettem :)
2013. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!