Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék a DUC nevű program...

Hogy tudnék a DUC nevű programmal no-hamachis szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy kell kezelni a programot,csak a routeremnek nem szeretnék portot nyitni,mert a routerem IP címén nem tudom a kezelőfelületet elérni a böngészős résznél.Amit kifelejtettem a kérdésbe,hogy szintén Minecraft szerverről van szó.A propertisbe az ip-hez nem írok semmit,és ilyenkor már fel tudnak jönni a szerveremre?Ha működik,akkor aki akar,feljöhet.:D

#szerver #Minecraft szerver #nem hamachis minecraft szerver #minecraft nem hamachis szerver #no hamachis minecraft szerver.
2013. ápr. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

ip ne írj semmit. Be kell írnod az alapértelmezett átjárodat a linkekhez nekem 192.168.1.1 akkor bedob egy ablakot ott adminjelszo admin felhasználó!

ott an lesz egy olyan Forwarding rámész add new beírod az ip nekem 192.168.1.100 keresd meg a tiedet futattás cmd ip config /all és ott írja a portnak pedig 25565 és kész már mit létre hosztál domina az lesz csak a DUC-ot mindig futtasd mert abban van a domina name!

Picit hosszúra sikerültXD

2013. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az a baj,hogy ha a böngészőmbe beírom az átjáróm ip-jét,akkor meg nem jön be semmi,csak tölt és tölt és tölt,és egyszercsak!..nem találja az ip-t,nem jön be a routerem kezelő felülete.Ha meg aki tud választ az írjon,itt a routerem adata: ZTE zxv10 W300 Series.De azért köszi,hogy próbálkoztál :D :)
2013. ápr. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!