Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tisztázna nekem valaki pár...

Tisztázna nekem valaki pár dolgot az eredeti WoW-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt hittem eddig, hogy tisztába vagyok ezekkel de nem, nos a következő dolgokról érdekelne információ.


A realmok közti kapcsolat, végül is akkor mindegy nem, hogy hol játszik az ember? láttam egy videót és ott más realmról be inveltek egy embert és az oda kerül, szóval akkor átlehet így menni más realmra? Meg a RF, DF, RB is több realmról keres embereket. Annyi, hogy a klán nem megy.


Ez lenne leginkább az ami nem tiszta, remélem lesz olyan aki tisztázza ezt nekem. Remélem érhetően írtam le azért valamennyire a bajom.



2013. ápr. 19. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Cross realm zónáknak köszönhetően történnek ezek a dolgok, de ettől még egyáltalán nem mindegy, hogy hol játszol. Hiába találkozhatsz meg lehetsz csapatban más realmról emberekkel, aukciós ház pl. ugyanúgy halott lesz egy halott szerveren.
2013. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!