Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb: a...

Szerintetek melyik a jobb: a WOW vagy az Assasin's Creed?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 13:08
1 2
 1/11 Csiß ***** válasza:
Teljesen más kategória a két játék.De ha nagyon választani kell akkor a wow.
2013. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
WoW a világ legtöbbek által játszott havidíjas játéka , szerinted ?
2013. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme van ezt a 2 játékot összehasonlítani.

Nincs bennük sok közös.

2013. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vastaps, gratulálok. :)
2013. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az egyértelmű, mert szerintem meg AC. Akkor én most szembe megyek a mainstream felfogással?
2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csiß ***** válasza:
próbáltad mindkettőt? ha igen akkor: nem mész szembe :P
2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(5. válaszoló)

A Catalyst előtti időkben még próbálkoztam vele, majd igazából rájöttem hogy maga az MMO műfaj nem nekem lett kitalálva. Vagyis inkább nem tudok vele eltölteni több száz órát mint az igazi MMO-sok mert nekem kell a változatosság, és a játékokat mint művészi alkotást tekintem, nem mint egy kompetitív, önmegvalósító, belső vágyak kiélésére szolgáló dolgot. Nekem kell hogy eredeti története legyen a játéknak, és ne egy évek alatt utólag összeszenvedett kiegészítőkkel életben tartott dolog legyen, a pandákról nem beszélve. Az én szívemben ugyanúgy helyet kap a 93-as Doom, a 99-es Heroes III a 22-es Warcraft 3, a Mass Effect, Deus Ex, vagy Bioshock. És miért? Mert ezek eredeti megismételhetetlen hamisítatlan művek. Azt el kell ismernem viszont hogy nincsenek egyáltalán rossz emlékeim a wow-al. Ja és az AC-val végképp :D

2013. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért pont a wownak nincs története ? Jó cata meg a panda szenvedés , de könyvek , képregények hada jelent meg wowos és nem 1-2 ...
2013. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A warcraft történelem az egyik legkomplexebb, legterjedelmesebb kitalált univerzum. Én se játszom már vele, de ha lesz warcraft 4 vagy vmi wow2 féleség tuti, hogy megint rekordok születnének a játékiparban.

Az Arthas sztorivonalnál jobbat(vagy egyenrangút) soha egy játékban nem tapasztaltam.

2013. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed.
2013. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!