Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha akarok csinálni egy bukkito...

Ha akarok csinálni egy bukkitos minecraft szervert hamachi nélkül és rámegyek a routerem honlapjára hogy ott adjam meg a szerver IP-jét portforwarding akkor ha TP-linkes routerem van melyik fajta javasolt a Common Service Port-ban felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
Az én routerem TP-link WR740ND, a craftbukkit verziója 1.5.1 development kiírással
2013. ápr. 26. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mi van server portnak beállítva. alapból 25565 és ALL


development verziót ne rakjál fel. a development azért development, mert tudják róla, hogy van vele valami gáz. ha már nem tudod kivárni a a recommended verziót, akkor beta verziót rakjál.

2013. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minek is a beta varzióját?
2013. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25565
2013. ápr. 28. 19:22
 4/5 A kérdező kommentje:
de hogyha bétát használok, akkor lesz valami lényeges különbség? meg oké ha ezt megcsinálom és a szerver port fentebb meg van adva akkor a service portban melyiket válasszam ki?
2013. ápr. 29. 22:00
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a routerem van és nekem is van m. Szeróm. All-t válaszd
2013. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!