Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgyhallottam van egy progi...

Úgyhallottam van egy progi wii-hez ami elindítja a másolt játékokatt. Azt hogy lehet megcsinálni? Vagy ha nem lehet mennyibe kerül egy fleshelés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A wii hackelésének két módja van:

1. chip, ami hardveres módosítás, vagyis forrasztani kell

2. softmod, ami kiegészíti a meglévő rendszert

A hackelés drága szokott lenni, én is magamnak csináltam, mert nem vagyok eleresztve anyagilag. Amúgy néha 8-10 ezer forintot is elkérnek érte, holott egy óra sem kell hozzá.

A softmod nem nehéz, csak körültekintően kell eljárni. Memóriakártya kell 1gb is elég, pendrive, ebből jobb a 8gb, de inkább a 16 mert akkor minden játékot fel tudsz rakni, nem kell foglalkozni a hellyel, mert vannak dl dvd-s játékok is.

wiihungary.hu-n találsz megfelelő leírást, ha pedig Miskolci vagy akkor akár én is segítek, csak írj pm-et.

2013. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Bocsi,de nem értek hozzá.SD kártya jó vagy valami spéci wii-s kártya?A pendrive az tiszta :D Olyan kártyát mennyiért lehetne kapni?
2013. ápr. 28. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:

sima sd kártya kell

a pendrive mérete csak azért fontos, hogy mekkora méretű játékokkal akarsz játszani

a wiinek 4.3E rendszerűnek kell lennie. nekem a 2011-es modellvan, az rvl-101-es, a régebbin még van gc csatlakozó, az az rvl-001-es, elvileg azzal is működik, de nem biztos


1. please.hackmii.com - ide be kell írni a wii MAC címét

2. a letöltött anyagot (letterbomb.zip) kicsomagolod az sd-re, a gyökérkönyvtárba

3. a wii-n az üzenetek között tegnap, vagy holnap lesz egy vörös, letterbomb üzenet, arra kattintasz rá

4. fel kell rakni a homebrew channelt, majd a bootmii-t is

5. az sd kártyára felmásolod az ios telepítőt és az usb loadert

6. hbc-en belül elindítod

7. 56-249 és 57-250 párosításokkal telepíted

8. restart wii

9. wii backup manager-el felrakod pen-re a játékot

10. hbc, aztán usbloader és már játszhatsz is :D


ha dobsz egy mail címet, elküldöm a zip filet, ami kell ehhez :D

2013. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerinted ez jó lesz? : [link] Köszi!
2013. ápr. 29. 14:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyépként nagyon megköszönném ha elküldenéd : d887@freemail.hu :D előre is köszi!
2013. ápr. 29. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
ment a mail :D
2013. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Wii softmodnál semmilyen SD kártya nem kell neked utána, utána.


Csak elviszed valakihez, oaadod neki, ő megcsinálja és már játszol is. Nem tudom, a többi verziónál milyen, de a 4.3 e-nél nem kell.

2013. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es hozzászóló: softmod után is jól jön az SD, pl usbloadergx oda menti a borítókat, wad fileok telepítése is mehet onnan, valamint játékokat is tudsz rá pakolni, itt főleg a wiiware cuccokra gondolok
2013. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, így van, csak nem létfontosságú. :)


Először én is ezt hallottam, hogy venni kell, de hülye az ember + pénzt költeni rá, ha anélkül is megy. Én is hallottam, hogy kötelezően írták emberek, aztán még sem kötelező..! :D

2013. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 link23 válasza:
És eszt hogy kell csinál 4.1e softwaren mindent ugy megcsináltam ahogy a 4.3e-hez kell aszoftmodót? Meg van oldva 5000ft-ből megvan a letterbomb rvlotion és az sdkártya.
2015. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!