Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tesvéremmel akarunk ketten...

KnightBalazs kérdése:

A tesvéremmel akarunk ketten minecraftozni meg minden ugy mintha szerver lenne de csak miketten a mindecraft megy mind a két gépen nem is ezzel lenne a probléma hanem a kapcsolodás ebben kérném a segitséget hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen töltsd le a Minecraft_Server.exe (802 KB) nevű fájlt aztán töltsd le a hamachit a hivatalos oldaláról csinálj egy hálózatot vagy valami ilyesmi a neve futtasd a Minecraft_Server.exe-ét és a hamachin az ipd lesz a szerver ipje mind a két gépen fusson a hamachi és a te gépeden fusson a szerver fájl is a tesód lépjen be a hálózatba amit csináltál majd nyissátok meg a minecraftot és lépjetek be a szerverre ha nem eredeti a minecraftotok

akkor a Minecraft_Server.exe ahova tetted lesz egy dokumentum aminek a neve az lesz ,hogy server azt megnyitod és az online modot átírod true-ról false-ra és mented ennyi

2013. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok találtam egy videót ehezz http://www.youtube.com/watch?v=4Vp2ACqsMRY
2013. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Az előző válasz nagyon hozzáértő volt..

Ha helyileg össze vagytok kötve akkor nyitsz egy világot és LAN-ra engedélyezed a menüben, a másik embernek pedig látnia kell. Hamachi teljesen felesleges, hát még szerver fájlokat letölteni ehhez. Ha nem vagytok LANba kötve akkor bukkitot letöltöd és hamachival úgy mint az előző irta.

2013. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medievil válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1OvLT7aFX48

én ezt ajánlom mert én is sok féle képpen próbáltam csinálni. Amúgy hamacsi felesleges LAN-ban nem biztos hogy megy és én Win7-ről próbáltam csinálni de nem tudtam felmenni rá de WinXP-ről ha futtattam akkor ment rendesen.

Ja és szerveren ha játszol kevésbé lagos. ;)

2013. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!